AAA není jen autobazar...

/ tomáš weiss, vojtěch polák

...ale i právě dvacetiletá edice anglo-amerických autorů nakladatelství Argo. V roce 1994 ji založila původně odeonská redaktorka Eva Slámová. Ta, do své předčasné smrti, dotáhla edici až přes sto titulů (100. titulem byl Cave - Smrt zajdy Munroa). Edice pokračuje dál tempem čtyři a šest titulů ročně. Sledujte! Video i edici!

Další články

TV Kosmas

Číst si Havla štafetově

Argo vydalo knihu Havel od Michaela Žantovského. Člověk by už musel být vážně oligo, aby to nevěděl - prostě propagace knihy šla jako po másle. V pátek 14. listopadu se z knihy četlo v pasáži Lucerna. Známé osobnosti i náhodní kolemjdoucí. Z povzdálí naslouchal i svatý Václav na chcíplém koni. Kdo chce, ten už dávno ví, jaké kurevské štěstí jsme měli, že byl u nás dramatik prezidentem.
 | vojtěch polák
TV Kosmas

Zvláštní druh zlatíčka tenhle Zlatan

Fotbalové memoáry jsou zpravidla na knižím trhu těmi komerčně úspěšnými tituly. Pro nakladatele i pro autora. Zlatan Ibrahimovič, švédský fotbalový internacionál, nebude výjimkou. Navíc - těžko hledat v současném fotbale někoho, kdo minimálně působí víc nadutě a kontroverzně a přitom prostě opravdu kopat do meruny umí. Zdá se, že jediný opravdový respekt má Zlatan k fandům.
 | Tomáš Weiss
TV Kosmas

Rodinné domy, které mají šmrnc

Rodinné domy v ČR mají za sebou divoké časy, podobně jako celá společnost. Snahou předních architektů je přesvědčit investory, že postavit si archotektonicky správný dům je něco, co se jim vyplatí. A i když dům máte - kdo by si rád nezalistoval katalogem toho nejlepšího, co se u nás za posledních 25 let postavilo. Předchozí podobné knihy jsou i díky tomu vyprodané.