Nikdy se nevrááátííí, pohádka mlááádíííí....

/ Tomáš Weiss

...ale vzpomínky na něj (často privátně zidealizované) patří k těm hezčím okamžikům stáří. A tak většinou celkově chátrající staří muži pokukují po mladých ženách a dívkách a tam někde za očima jim běží jejich soukromý Dekameron. Tak jako ve filmu Mládí režiséra Paola Sorrentina, který je i autorem scénáře. Ten teď vychází v knižní podobě.

 

Další články

TV Kosmas

Románový životopis Stalinovy dcery

Monika Zgustová je spisovatelka a překladatelka do španělštiny a katalánštiny (Hašek, Hrabal, Kundera, Škvorecký, Havel....) Zvlášť pro ty, kdo nevědí nic o osudech jediné Stalinovy dcery Světlany Allilujevy, to bude hodně dobrodružné čtení. Hlavně o tom, jak člověka takový tatínek poznamená na celý život a nedá se před tím utéct.
 | tomáš weiss, vojtěch polák
TV Kosmas

Jak operovali doktora Ratha

V Show Jana Krause vystoupil novinář Radek Kedroň, autor knihy Operace Rath. To co jsme měli možnost několik let pozorovat, a sice mistrovství republiky v hadím kroucení, doplnil v knize o další podrobnosti. Třeba o tom, jak se nám doktor snaží vsugerovat, že je politický vězeň.
 | Tomáš Weiss
TV Kosmas

Co vyjde do konce roku 2015 v Torstu, ví Jan Šulc

Víte, čím je nakladatelství Torst opravdu unikátní? Nevydává edičáky! V době, kdy se prodávají knihy, které ještě nejsou ani napsané a kdy propagace knihy je důležitější než její obsah, vystačí si Torst na svých web stránkách s tu a tam aktualizovaným Připravujeme. Jenže co když chtějí čtenáři vědět přece jen trochu víc? Tak tady je něco jako video-edičák Torstu podzim-zima 2015. Nejvíc o připravených knihách ví redaktor a editor Jan Šulc.