Warhol Gigant - největší kniha v historii Arga vyjde v září 2017

/ tomáš weiss, vojtěch polák

Takhle knihu představuje ředitel Arga Milan Gellnar. A OKO připomíná, že: tahle limitovaná edice bude v knihkupectvích stát 4500 Kč. Do konce července 2017 je možné si ji předkoupit za 2900 Kč. Víc info na www.warholgigant.cz

Další články

TV Kosmas

V říjnu 2017 přijde do kin Blade Runner 2047

Třicet let po událostech prvního filmu odhaluje nový Blade Runner a důstojník losangeleské policie K (Ryan Gosling) dlouho ukryté tajemství, které je natolik zásadní, že by mohlo zcela rozvrátit poslední zbytky lidské společnosti. Toto odhalení ho nutí zahájit pátrání po Rickovi Deckardovi (Harrison Ford), bývalém Blade Runnerovi losangeleské policie, který je už 30 let nezvěstný. Podle povídky Hamptona Franchera.
 | Tomáš Weiss
TV Kosmas

Grafik Michal Cihlář o svém vztahu k Andy Warholovi

Michal Cihlář má Andyho Warhola hluboko pod kůží. Pečlivě nakoukaného, dobře zažitého. Stal se mu stálou inspirací. Je spoluzakladatelem warholovského muzea v Medzilaborcích, s jeho synovcem, výtvarníkem Jamesem Warholou, se dodnes pravidelně stýká.
 | tomáš weiss, vojtěch polák
TV Kosmas

Meltingpot 2017: Pokojné srdce, bojovný duch - Dan Millman

Dan Millman je bývalý světový šampion v atletice, univerzitní trenér, instruktor bojových umění a universitní profesor. Po intenzivním, dvacetiletém duchovním hledání se Danovo učení zformovalo do Cesty pokojného bojovníka. Všech třináct knih Dana, přeložených do 29 jazyků, včetně Cesty pokojného bojovníka, inspirovalo a oslovilo miliony čtenářů po celém světě. Celovečerní film Pokojný bojovník, ve kterém hrál Nick Nolte, byl zadaptován podle Danovy prvotiny.