Pink Floyd - 50 let od vydání prvního alba

/ Tomáš Weiss

V srpnu 1967 vydali Pink Floyd svůj debut The Piper at the Gates of Dawn. A začal se příběh hudební skupiny, která vykročila psychedelií a pokračovala v 70. a 80. letech art rockem. Osobitý zvuk, texty o něčem, desky jako komponovaná pásma...V Londýně o skupině letos v květnu otevřeli výstavu, která trvá do 1. října.

Další články

TV Kosmas

Mesiáš přijde v nejméně očekávaný okamžik - rozhovor s Martinem Vopěnkou

Co je důležitější: minulost, nebo budoucnost? Spisovatel Martin Vopěnka má jasno. Alespoň soudě podle jeho knížek. „V budoucnosti se cítím svobodnější a kromě toho ji považuju i za důležitější,” neskrývá v rozhovoru s Lucií Výbornou spisovatel, který do studia Radiožurnálu přinesl svůj nejnovější román.
 | Čro Radiožurnál
TV Kosmas

Kosmas a hudba....třeba Načeva

Kosmas se pustil do prodeje muziky na CD. Postupně svoji sekci Hudba doplňuje a rozšiřuje. Žánrově jde o široké rozkročení od jazzu až po cédéčka pro děti. Momentálně nejprodávanější je Hostina od Dagmar Voňkové, stálicemi jsou písničky Divadla Sklep, Vlasta Třešňák nebo Monika Načeva. Podívejte se do nabídky Hudba a pohrabte se v ní - uvidíte sami.
 | Tomáš Weiss
TV Kosmas

Warhol Gigant - největší kniha v historii Arga vyjde v září 2017

Takhle knihu představuje ředitel Arga Milan Gellnar. A OKO připomíná, že: tahle limitovaná edice bude v knihkupectvích stát 4500 Kč. Do konce července 2017 je možné si ji předkoupit za 2900 Kč. Víc info na www.warholgigant.cz