Kreslený Zátopek - proběhni se knihou

/ tomáš weiss, vojtěch polák

Milý Emile, to bys koukal, jak tě "Devětadevadesátka" vykreslila a jak tě nejameričtější český spisovatel s vzorovým českým jménem Jan Novák popsal. Milý Emile, kdyby mi někdo řekl, že z komiksu o tobě bude bestseller, myslel bych, že má pěknejch pár promile. A vida! Možná se jako komiks ještě podíváš i letos na olympiádu?

 

Další články

TV Kosmas

Alenka, která prochází zrcadlem

Samozřejmě, že po úspěchu první části muela přijít i část druhá. V hlavních rolích druhého dílu se stejně jako ve snímku Tima Burtona z roku 2010 objeví Mia Wasikowska a Johnny Depp. Režie se tentokrát chopil James Bobin.
 | Tomáš Weiss
TV Kosmas

První lichožroutí video z připravovaného filmu

Lichožrouti táhnou dál světem. Příběhy Pavla Šruta a Galiny Miklínové dál táhnou vítězně světem. Po překladech do několika jazyků včetně polštiny, španělštiny a slovinštiny, se právě dokončuje animovaný film, který by měl být v kinech na podzim 2016.
 | Tomáš Weiss
TV Kosmas

Heya heya, Scandinavia!

Skandinávská literatura bude hlavním hostem letošní pražského knižního veletrhu Svět knihy, který proběhne na Výstavišti od 12. do 15. května. Přijede 17 severských autorů a o všech těch Švédech, Norech, Dánech, Finech a Islaďanech se konečně dozvíme něco víc, než že jen vyšla další detektivka.