Velký knižní čtvrtek, podzim 2020 - Dan Brown: Divoká symfonie

/ Studijní a vědecká knihovna HK

Nabízíme vám krátký úryvek z první dětské knihy Dana Browna v podání Gabriely Weinerové a Milana Hajna. Bohatě ilustrovaná kniha je složena z půvabných, hravých básniček, v nichž maestro Myšák se svou věrnou taktovkou seznamuje čtenáře se svými zvířecími kamarády, od gepardů a klokanů až po slony a velryby.

Další články

TV Kosmas

Velký knižní čtvrtek - podzim 2020: Lawrence Wright - Na konci října

Z aktuálnosti výběru tohoto titulu až mrazí. No řekněte sami - pustit na konci října do prodeje český překlad knihy o fiktivní světové pandemii, která rozvrací státy a zaběhané pořádky a to vše pod názvem Na konci října?
 | tomáš weiss, vojtěch polák
TV Kosmas

Josef Formánek v Show Jana Krause

Josefovi Formánkovi v těchto dnech vychází v rámci Velkého knižního čtvrtku Kniha o tichu. Ticho je velmi zvláštní entita nebo stav. K tichu vede spousta cest, jednou z nejširších je laskavost: být laskavý a pokorný nejen k lidem okolo sebe, ale i sám k sobě. Naslouchat druhým a nemít potřebu na všechno reagovat.
 | Divadlo Archa
TV Kosmas

Velký knižní čtvrtek - podzim 2020: video-sestřih rozhovorů s autory a redaktory

Při dodržení veškerých hygienických nařízení odstartoval nakonec Velký knižní čtvrtek, podzim 2020. Ve streamovaných rozhovorech s rouškou vyzpovídal kulturní redaktor Petr Vizina několik českých autorů a několik redaktorů knih překladových. Součástí sestřihu těchto rozhovorů jsou i dvě video zdravice. Sledujte buď celou rozhovorovou sérii jako záznam streamu na stránce ČTK nebo sestřih, který pořídil kameraman OKA.