Obálka titulu Cityboy

Cityboy

Geraint Anderson

Popis: 1× kniha, vázaná, 380 stran, 15,5 × 24 cm, česky - více

Běžná cena: 349 Kč
U nás ušetříte: 35 Kč (10 %)
Naše cena dnes: 314 Kč

Cena je včetně DPH 10 %
(Cena bez DPH činí 285 Kč)

Jaké bude vaše poštovné?
Zavřít

Poštovné

Pro zásilky po České republice si můžete vybrat z těchto způsobů doručení (ceny vč. DPH):

Česká pošta

Poštovné pouze 65 Kč - balík do ruky.

Kurýrní služba PPL

Poštovné pouze 65 Kč, doručení do 1 pracovního dne od expedice.

Osobní odběr

Nabízíme osobní odběr ve všech našich kamenných prodejnách (20 Kč). V centrálním skladu v Horoměřicích je vyzvednutí zdarma. Využít můžete také síť výdejních míst Zásilkovny (34 Kč).

Zásilky do zahraničí

Poštovné závisí na způsobu dopravy a hmotnosti zásilky. Cenu se dozvíte před dokončením objednávky.


Více o možnostech plateb a doručení

Mám zájem
Rozebráno
Rozebráno
Titul je vyprodaný.
Zavřít

Tento titul si můžete zakoupit i v těchto knihkupectvích (za běžnou cenu bez internetové slevy):


Stav skladu v knihkupectvích bez záruky, kontaktujte prosím knihkupectví a knihu si rezervujte.

Anotace

Román Cityboy anglického spisovatele Gerainta Andersona (nar. 1972) je fascinujícím a unikátním svědectvím o každodenním životě v nepřetržitě tepajícím srdci finančního světa, poháněném adrenalinem obrovských peněz, intrik, sexu, drog a alkoholu. Srdce, které málem zastavil infarkt nedávné finančí krize. V Andresenově knize najdete krom jiného odpovědi na otázky, kdo za ní stál a kdo na ní nejvíc vydělal. A také na to, jak neuvěřitelně rychle zbohatnout, pokud jste ochotni, stejně jako Steve Jones, prodat svou duši ďáblu.

Steve Jones se stal makléřem v londýnské City téměř omylem. Vydělává v přepočtu kolem 15 miliónů korun ročně (“každý prodáváme svou duši ďáblu a já se rozhodl, že tu svou prodám pořádně draze”), ale daň, kterou za to platí vyčerpávajícím životním stylem ho přivede na hranici nervového zhroucení. Když se rozhodne své výnosné zaměstnání opustit a napsat knihu o nekalých praktikách, kterých byl svědkem, ví že poruší nepsaný kód mlčenlivosti londýnské City a spálí za sebou jednou provždy mosty.

Zákazníci, kteří si koupili tento titul, koupili také

Cityboy

  • Nakladatel: Millennium Publishing
  • ISBN: 978-80-86201-60-3, EAN: 9788086201603
  • Překlad: Kytka, Ivan
  • Popis: 1× kniha, vázaná, 380 stran, 15,5 × 24 cm, česky
  • Rozměry: 15,5 × 24 cm
  • Rok vydání: 2010 (1. vydání)

Recenze

Recenze v Médiích

Geraint Anderson: Ďábelská City

grm, Ostatní, 30.4.2010
(...) Nevázaný sex s prostitutkami, šňupání kokainu jak na běžícím pásu, bezohlední makléři, kteří lžou, podvádějí a jsou ochotni podrazit kolegu nebo vydírat klienty, jen aby se napakovali statisícovými bonusy - taková je realita londýnské bankovní City. Alespoň podle Gerainta Andersona, bývalého analytika, který ve své skandální knize Cityboy rozkryl některá špinavá tajemství finančního světa. Není divu, že se po jejím vydání stal pro City nežádoucím. (...) Před šíleným vypětím a pracovním tempem hledají hrdinové Andersonovy knihy záchranu v drogách. Kokain nebo extáze je součástí jejich života stejně jako pro někoho brufen. Emoční prázdno, které je vedlejším produktem dvanácti-, čtrnáctihodinové pracovní doby, vyplňují sexem za peníze a alkoholem.(...) Díky svým analytickým schopnostem dokázal Anderson v knize Cityboy už na počátku finanční krize s obdivuhodnou přesností předpovědět budoucí problémy některých velkých bank.

Podělte se s ostatními o svoje myšlenky:

Napsat vlastní recenzi

Uživatelské recenze

Průměrné hodnocení:

výborná kniha

, 26.8.2010

(Toto je kvalitní recenze)
Plná dosud neznámých informací a postřehů. Autor ukazuje na morbidní touhu po penězích na úkor třeba i vlastních přátel. Na překlad si stěžovat nemohu, naopak. Čtivé a hodně poučné. Neni náhodou, že kniha je už pár měsíců mezi nejprodávanějšími. Koupil jsem tři a podělil své známé. Odezva - samé superlativy.

zklamání

, 7.7.2010

(Toto je kvalitní recenze)
Pokud umíte alespoň trochu anglicky, kupte si knihu v originále, ať pak nelitujete jako já; není to špatný příběh, jen ten překlad, to je teda síla... Nezáživný, nudný, a pak taky doslovné překlady jako 'křupající dvacetilibrovka', to mě nadzvihávalo ze židle... Jak peněz za knížky nikdy nelituju, tak v tomhle připadě tedy ano!

Geraint Anderson

 
zavřít