Nejprodávanější e-knihy za posledních 14 dní

Nůž
Harry Hole se už mnohokrát probudil s temným tušením, prázdnou hlavou a kocovinou jako trám. Tentokrát je ovšem probuzení ještě horší než jindy. Kdysi slavný kriminalista má na rukou i kalhotách krev a až po chvíli si vybaví, že ztratil všechno.

Nůž

299 Kč
Nabarvené ptáče
(7x)
Nabarvené ptáče je hluboce dramatický příběh zaobírající se bezprostředním vztahem mezi hrůzou a krutostí na jedné straně a nevinností a láskou na straně druhé.

Nabarvené ptáče

198 Kč
Pekingský rozparovač
Šestý, závěrečný díl série čínských thrillerů

Pekingský rozparovač

229 Kč
Temná dcera -30%
Leda, profesorka literatury na florentské univerzitě, pochází stejně jako všechny hrdinky románů Eleny Ferrante z Neapole. Kdysi odtamtud utekla, aby se vdala a porodila dvě dcery. Autorka i v tomto románě nahlíží do nitra ženy a do jeho zákoutí.

Temná dcera

149 Kč
104 Kč
Jako v nebi, jenže jinak -30%
Samotáři nežijí jen na Šumavě. Aleš Palán, autor bestselleru Raději zešílet v divočině, přináší setkání s dalšími solitéry žijícími stranou civilizace. Rok a půl za nimi jezdil do oblastí od Chodska po Bílé Karpaty, od Jizerských hor po Beskydy.

Jako v nebi, jenže jinak

299 Kč
209 Kč
Cari Mora
(1x)
Tvůrce Hannibala Lectera přichází s románem o zlu, nenasytnosti a temných obsesích.

Cari Mora

198 Kč
První padlí -30%
Růžové pondělí 1933: Gereon Rath je v Kolíně na karnevalu a slaví, jak se patří. Další ráno pro něj začíná pořádnou kocovinou, nesprávnou ženou v posteli a telefonátem z policejního prezídia.

První padlí

299 Kč
209 Kč
Dívka, která musí zemřít
(4x)
Závěrečný díl série Milénium.

Dívka, která musí zemřít

249 Kč
Smrtící bílá
(2x)

Čtvrtý případ Cormorana Strika a Robin Ellacottové „Viděl jsem, jak zabili dítě.“ S těmito slovy jednoho dne navštíví utrápený mladý muž soukromého detektiva Cormorana Strika a prosí ho o vyšetření zločinu, jehož byl údajně svědkem v dětství.

Smrtící bílá

269 Kč
Vicious : Divoká láska
Říká se, že láska a nenávist jsou stejné pocity, jen zrozené za jiných okolností. Je to pravda. Muž, který ke mně přichází ve snech, mě taky pronásleduje v nočních můrách.

Vicious : Divoká láska

199 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>