Nejprodávanější e-knihy - červenec 2019 - světová

1793
(9x)
Spletitý svět temného Stockholmu na sklonku 18. století si rychle zamilovali čtenáři po celém světě včetně Německa, Velké Británie či USA. Zacpěte si nos, otevřete oči a ponořte se do stoky zločinu!
světová

1793

248 Kč
Serotonin
(6x)
Nový román kontroverzního francouzského spisovatele Michela Houellebecqa je životním bilancováním šestačtyřicátníka, který vzpomíná na své bývalé lásky. Nepřekvapí, že nechybí naturalistické popisy sexuality, ale i lyrické, melancholické úvahy nad vztahy obecně, pojmy láska, přitažlivost apod.
světová

Serotonin

229 Kč
Clayův most
(4x)
Hrdiny Zusakova nového románu je pět bratrů Dunbarových; Matthew, vypravěč knihy, je z nich nejstarší a nejrozumnější, Clay je nejcitlivější a jeho úloha ve vyprávěném příběhu nejdůležitější.
světová

Clayův most

248 Kč
Příběh služebnice
(11x)
Pochmurná vize blízké budoucnosti Spojených států amerických, které se z demokratických výšin propadly do všeobjímajících hrůz totalitního režimu. Kniha se stala předlohou pro filmové a aktuálně také pro úspěšné seriálové zpracování.
světová

Příběh služebnice

198 Kč
Osmnáct pod nulou
(3x)
Třetí temný případ Fabiana Riska. Třetí mrazivý thriller z pera švédského bestselleristy Stefana Ahnhema. Automobilová honička u helsingborského přístavu skončí pro jeden vůz tragicky – pádem do ledových vod. Na předním sedadle je nalezen jeden z nejvlivnějších švédských podnikatelů v oblasti IT…
světová

Osmnáct pod nulou

279 Kč
Ochráním tě
(6x)
Peter May se v novém detektivním románu vrací do prostředí bestsellerové trilogie z ostrova Lewis.
světová

Ochráním tě

229 Kč
Stroj nekonečna
Ve vzdálených končinách vesmíru a na samé hranici Řádu se komplikovaná hra blíží ke svému vyústění. Tajemná a nebezpečná Penny Royal má stále v patách pronásledovatele, do jejichž čela se dostává Brockle, psychopatická forenzní UI.
světová

Stroj nekonečna

179 Kč
Alias Grace
(4x)
Tajemný historický román z Kanady 19. století. Též jako televizní seriál společnosti Netflix.
světová

Alias Grace

248 Kč
Můj příběh
(6x)
Michelle Obamová se díky svému životu naplněnému smyslem a úspěchy stala jednou z nejikoničtějších a nejpodmanivějších žen naší éry.
světová

Můj příběh

248 Kč
Spis Vaterland -40%
(3x)
Červenec 1932, berlínská policie stojí před záhadou: v nákladním výtahu v „Domě Vaterland“, legendárním chrámu zábavy na Postupimském náměstí, leží mrtvý muž. Vše nasvědčuje tomu, že se utopil.
světová

Spis Vaterland

299 Kč
179 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 981 položek
1 2 3 .. 99 > >>