Nejprodávanější knihy - červenec 2019 - světová

Serotonin -20%
(8x)
Nový román kontroverzního francouzského spisovatele Michela Houellebecqa je životním bilancováním šestačtyřicátníka, který vzpomíná na své bývalé lásky.
světová

Serotonin

329 Kč
263 Kč
Letní lži -20%
(1x)
Bernhard Schlink, autor celosvětového bestselleru Předčítač, se v novém souboru povídek zamýšlí nad tématem lži; ta hraje často hlavní úlohu ve vztazích mileneckých, manželských, mezi rodiči a dětmi i ve vztahu k sobě samému.
světová

Letní lži

287 Kč
230 Kč
Ještě než umřu -20%
Šestnáctiletá Tessa má stejné pocity, touhy a plány jako její vrstevníci. Na jejich uskutečnění má ovšem podstatně méně času. Trpí leukémií v pokročilém stadiu a v takovém rozsahu, že není možná žádná další léčba.
světová

Ještě než umřu

277 Kč
222 Kč
Řeka -20%
(2x)
Čtvero ročních období a čtyři příběhy odehrávající se na břehu jedné řeky, které v jejich pomíjivosti a kráse zachytil italský malíř Alessandro Sanna.
světová

Řeka

345 Kč
276 Kč
Nebezpečná metoda -20%
Kniha popisuje začátky nového vědního oboru - psychoanalýzy. Poprvé odkrývá příběh osudové rivality mezi Carlem G. Jungem a Sigmundem Freudem a jejich rozchodu, ve kterém svou roli sehrála žena - Sabina Spierlreinová.
světová

Nebezpečná metoda

397 Kč
318 Kč
Léto v Baden-Badenu -20%
(2x)
Léto v Baden-Badenu není ani románem o Dostojevském, třebaže vypravěč sleduje jeho biografii. Je to především román o lásce k Dostojevskému a dalo by se také říct o lásce Anny Grigojevny ke svému muži.
světová

Léto v Baden-Badenu

277 Kč
222 Kč
Clayův most -20%
(3x)
Hrdiny Zusakova nového románu je pět bratrů Dunbarových; Matthew, vypravěč knihy, je z nich nejstarší a nejrozumnější, Clay je nejcitlivější a jeho úloha ve vyprávěném příběhu nejdůležitější.
světová

Clayův most

398 Kč
318 Kč
Oheň a krev -20%
(3x)
Oheň a krev, úvodní svazek dvoudílných dějin rodu Targaryenů, představuje ty nejvyhrocenější podoby hry o trůny a nabízí zcela nový pohled na bouřlivou, často krvavou a vždy fascinující historii Západozemí.
světová

Oheň a krev

598 Kč
478 Kč
Strom duchů -20%
Z Londýna, kde po rozvodu prodala dům a zanechala svého povolání profesorky angličtiny, přijíždí Ruth Dunbarová do Edinburghu postarat se o nemocného otce.
světová

Strom duchů

449 Kč
359 Kč
Satan v Goraji -20%
Prvotina známého autora. V úchvatném příběhu z malého východoevropského městečka vypráví o rebu Gedajlovi, Satanovi, který sem přichází v rouše Mesiáše a začíná v lidských srdcích rozsévat zlo.
světová

Satan v Goraji

198 Kč
158 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>