Nejprodávanější e-knihy - prosinec 2020 - česká

Všechno nejlepší, Anno
Osmadvacetiletá Anna život, který by jí mohl leckdo závidět. Bydlí v krásném bytě s úžasným přítelem, jehož firma je na vzestupu, a tak se Anna může plně soustředit na péči o domácnost. Jejich vztah je bez poskvrny a je jen otázkou času, kdy Radim před Annou poklekne a požádá ji o ruku..
česká

Všechno nejlepší, Anno

279 Kč
Kroky vraha
(1x)

Nový případ inspektora Josefa Bergmana!  V pražském lesoparku byla v noci uškrcena mladá žena. Novinářka Julie Kellerová je zřejmě poslední, kdo s ní před vraždou mluvil. Oběť se navíc nápadně podobala její dceři Kláře.

česká

Kroky vraha

169 Kč
Dlouhá trať
(4x)
Občas se stane, že v půlce závodu zapomenete, proč vlastně soutěžíte.
česká

Dlouhá trať

229 Kč
Zážitky z karantény
(1x)
Koronavirová karanténa zastavila kolotoč pracovních povinností také známé moderátorce a spisovatelce Halině Pawlowské. Najednou seděla tři měsíce doma, a tak o tom napsala deník, ze kterého vznikla tato knížka.
česká

Zážitky z karantény

199 Kč
Sněžný měsíc
(4x)
Nová detektivka Michaely Klevisové zavádí čtenáře do idylické krajiny Beskyd, kde na horách ještě žijí lidé podobně prostě a v souladu s přírodou jako generace jejich předků.
česká

Sněžný měsíc

199 Kč
Kundera
(11x)
Obsáhlý Novákův životopis mapuje ve čtyřech oddílech Kunderovo rodinné zázemí, autorovy básnické počátky ve znamení stalinismu padesátých let, prominentní působení v letech šedesátých a život v hledáčku Státní bezpečnosti před odchodem do exilu.
česká

Kundera

498 Kč
Spánek rozumu plodí příšery 2+1

Může virus zemřít? A jak se z virů chcípáčků stávají světoví šampióni? Máme se obávat silného státu? A jaký smysl má mýlit se? Pandemie nemoci covid-19 přináší záplavu otázek, ale málo jasných odpovědí. Komu věřit, když je všude plno „odborníků“?

česká

Spánek rozumu plodí příšery

239 Kč
Žil jsem s justicí
(4x)
Vzpomínky významného a známého pražského advokáta a autora televizních scénářů jsou pravdivou sondou o životě v justici a ohlédnutím za zajímavými soudními případy.
česká

Žil jsem s justicí

320 Kč
Poslední aristokratka
(54x)
František Antonín hrabě Kostka z Kostky je potomek šlechtického rodu, žijící v New Yorku. Po pádu komunistického režimu se s americkou manželkou Vivien a dcerou Marií (III.) vrací do Čech, aby převzal rodové sídlo.
česká

Poslední aristokratka

160 Kč
Plachetnice na vinětách
(9x)
Vzdálenost mezi lidmi může být bezbřehá.
česká

Plachetnice na vinětách

229 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 1000 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 100 > >>