Nejprodávanější knihy - červen 2022 - kuchařky

Jak grilovat. Velká ilustrovaná kniha o technikách barbecue -10%
Kniha pomůže řešit otázky, se kterými jste se jistě setkali při grilování, ale nevěděli jste, na koho se obrátit, aby vám poradil. Povede vás na každém kroku pečením na otevřeném ohni: od výběru a koupi grilu až po bezpečné zapálení ohně.
kuchařky

Jak grilovat. Velká ilustrovaná kniha o technikách barbecue

599 Kč
539 Kč
Když hvězdy vaří… 2 -10%
O paní Jiřině Bohdalové je známo, že je vášnivou sběratelkou kuchařských knih i jednotlivých receptů, má ráda dobré jídlo a vaření patří k jejím velkým koníčkům.
kuchařky

Když hvězdy vaří… 2

349 Kč
314 Kč
Marokánky a jiné básně -10%
Kuchařka coby příběh! „…ne že by autor Jaromír Šlosar zůstal cokoli dlužen těžkému a krásnému životu kuchařčinu, bude to však hlavně knížka o babičce, dělné a moudré jako ta od Němcové, zkrátka Babička 2022.
kuchařky

Marokánky a jiné básně

199 Kč
179 Kč
Naše kuchařka 2 -10%
Největší český portál o vaření Toprecepty.cz přináší pokračování těch nejhledanějších receptů českých kuchyní.
kuchařky

Naše kuchařka 2

399 Kč
359 Kč
Postní kuchařka -10%
(1x)
Půst nabírá různých podob dle dané tradice a náboženství. Nejběžnější je vzdát se na určitou dobu masa. Postní kuchařka Pavla Drdela ukazuje, že to nemusí znamenat ochudit se o dobrou chuť jídla nebo radost z vaření.
kuchařky

Postní kuchařka

499 Kč
449 Kč
Chuť -10%
Kuchařka představuje revoluční přístup k vaření zeleniny se zaměřením na chuť. Výjimečně chutné recepty od Yotama Ottolenghiho a Ixty Belfrageové na večeře ve všední dny, ohromující, ale i snadno připravitelné pokrmy pro hosty.
kuchařky

Chuť

599 Kč
539 Kč
Naše kuchařka -10%
Znáte Toprecepty.cz? Tento oblíbený portál s uživatelskými recepty je největším webem o vaření v ČR. Navštíví jej měsíčně miliony lidí, kteří hledají konkrétní recept nebo jen inspiraci, co vařit či péct.
kuchařky

Naše kuchařka

349 Kč
314 Kč
Pečeme podle herbáři -10%
Zlatá kniha moučníků navazuje na úspěšnou sérii kuchařek Kateřiny Winterové Vaříme podle Herbáře a představuje ty nejlepší dezerty na každý den i pro slavnostní chvíle, tradiční české koláče, buchty a bábovky, světové chlebíčky, cukrářské řezy...
kuchařky

Pečeme podle herbáři

399 Kč
359 Kč
Provence -10%
V této knize si můžete vybrat z více než stovky receptů a ochutnat třeba tapenádu neboli kaparovou pastu, cuketové smaženky, jehněčí kýtu s bylinkami nebo jahodový coulis.
kuchařky

Provence

499 Kč
449 Kč
Dezerty jedna báseň -10%
Otevíráte knihu, která je plná opravdových delikates. Vedeni krok za krokem mistryní cukrářkou je snadno připravíte i doma.
kuchařky

Dezerty jedna báseň

299 Kč
269 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 145 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 15 > >>