Nejprodávanější e-knihy - únor 2023

Nikdo není sám
(1x)
Nikdo není sám, ale možná by někdy chtěl. Anebo jsme sami naopak všichni — bez ohledu na to, s kým nebo jak žijeme?

Nikdo není sám

299 Kč
Aristokratka pod palbou lásky
(5x)
Z královského výletu do Nizozemí si Marie III. Kostková přiveze kromě zážitků a fotky s Jejím Veličenstvem královnou Beatrix také milostnou šmodrchanici, která se „vystříbří“ až na úplném konci nového pokračování !

Aristokratka pod palbou lásky

269 Kč
Hluboké soutěsky
Ve svém bytě v Reykjavíku je nalezena zavražděná žena. Na stole leží papírek s telefonním číslem komisaře Konráda. Žena mu prý krátce před smrtí volala a prosila ho, aby se podíval po jejím dítěti, které dala před desítkami let k adopci.

Hluboké soutěsky

239 Kč
Hraběnkou na týden
(1x)
Lady Arabellu Roffeyovou trápí znepokojivé okolnosti smrti jejího mladého manžela. Nerozvážně se pustí do pátrání, při kterém se vydává za hraběnku Westrayovou, manželku lorda Westraye.

Hraběnkou na týden

109 Kč
Záhadná pozvánka
Hrabě Lucas Sinclair už v životě zažil ledacos, ale setkání s bohatou Olívií Silverdaleovou ho přece jen vyvedlo z míry. Aby očistila jméno svého tragicky zesnulého kmotra, pustila se tato mladá dáma do vyšetřování okolností jeho smrti.

Záhadná pozvánka

109 Kč
Rozpůlený dům
(9x)
Román o svobodomyslných ženách a pytlácích, kšeftmanech s textilem a spiritistech se odehrává v sudetské vesnici první poloviny 20. století. Je to příběh o tajných láskách, útěcích, křivdách, změnách jmen i příjmení a žabomyších válkách.

Rozpůlený dům

348 Kč
Pavouk
(3x)
Joona Linna se znovu ocitá v ohrožení života a zachránit ho může jedině Saga Bauerová.

Pavouk

399 Kč
Symetrie odplaty
Pomůže David Raker dopadnout brutálního vraha žen? Lucinda Berringtonová původně fotila hotely do turistických průvodců, ale nudná, jednotvárná práce jí neuspokojovala, a tak se přihlásila na roční stáž k policejnímu sboru v Kapském Městě...

Symetrie odplaty

99 Kč
Aristokratka u královského dvora
(15x)
Již pátý díl série mimořádně úspěšných humoristických románů o "poslední aristokratce".

Aristokratka u královského dvora

179 Kč
A teď už doopravdy!
Pro prince Cassia byl život hra a mohl si dovolit být velkodušný, když mu do auta vklouzla ta dívka a požádala ho, aby jí „zkazil pověst“.

A teď už doopravdy!

69 Kč
Bretaňská idyla

Desátý případ pro komisaře Dupina, milovníka tučňáků a kofeinu, rodilého Pařížana za trest přeloženého do Bretaně – na konec světa. Vina veder ten rok v srpnu sužuje dokonce i Bretaň. Komisař Dupin nevidí, že by se mělo ochladit.

Bretaňská idyla

259 Kč
Venkovská vražda
(3x)
Když člověka dožene jeho minulost, může být i anglická vesnička smrtelně nebezpečná…

Venkovská vražda

169 Kč
Zjisti, co jsem zač!
Antonio jedinkrát šlápl vedle… A odnesla to Anna – Antonio nevěřil, že má na její lásku právo… a tak jí zlomil srdce! A teď, po letech, jí musí říci: „Nebo bychom mohli předstírat, že spolu chodíme…“

Zjisti, co jsem zač!

69 Kč
Hypotéza lásky
(1x)
Romantická komedie, která zbořila sociální sítě! Olive je doktorandka na Stanfordu. Na trvalé romantické vztahy příliš nevěří, zato její nejlepší kamarádka ano.

Hypotéza lásky

289 Kč
Královsky obdařen
Každý ví, že práce osobního strážce s sebou nese jistá pravidla: nikdy neztrácej pozornost, nenech se rozptýlit a nezamiluj se do klienta.

Královsky obdařen

229 Kč
Lepší člověk
Armand Gamache se po měsících vynucené nečinnosti vrací na pozici velitele oddělení vražd, ale klidný nástup ho nečeká.

Lepší člověk

399 Kč
Zničit
(4x)
Krátce před francouzskými prezidentskými volbami v roce 2027 se na síti objeví video, které jako by ukazovalo popravu možného kandidáta Bruna Jugeho. Paul Raison vystudoval elitní univerzitu a pracuje jako vysoký úředník na ministerstvu hospodářství.

Zničit

399 Kč
Hrátky s doktorem
Atraktivní pediatr Colin Pierce přechází z nejluxusnější nemocnice v Los Angeles do jiné, která se té první zdaleka nevyrovná, ale je šťastný a spokojený....

Hrátky s doktorem

279 Kč
Jak dostat modelku k oltáři
Když přiznáte, že někoho milujete, musíte přijmout, že vám může ublížit, opustit vás… ponížit vás… Před sedmi roky nechala Elodie Lancastera stát před oltářem! Zůstaly jenom pohádkové kulisy bez pohádkově šťastného konce.

Jak dostat modelku k oltáři

69 Kč
Ušlechtilá stezka
Otec a dospívající dcera bojují o přežití ve válkou zmítané Kambodži. Podaří se jim k sobě najít cestu?

Ušlechtilá stezka

379 Kč
Zobrazuji 1 - 20 z 1000 položek
1 2 3 .. 50 > >>