Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - historie a fakta

Skandální život habsburského arcivévody Ludvíka Viktora -10%
(1x)
Neobyčejný pohled do soukromí císařské rodiny Skandály, intriky, pikantnosti Arcivévoda Ludvík Viktor, nejmladší bratr císaře Františka Josefa, jistě patřil k nejkurióznějším Habsburkům.
historie a fakta

Skandální život habsburského arcivévody Ludvíka Viktora

339 Kč
305 Kč
Ze zámoří do Čech -10%
Tato kniha se v první části zabývá postupným pronikáním kofeinových nápojů do Evropy a v druhé pak shrnuje, co víme o jejich dějinách ve středoevropském prostoru.
historie a fakta

Ze zámoří do Čech

485 Kč
437 Kč
Obrázky z českých dějin a pověstí -10%
Znáte historii svého národa? Pojďte si připomenout, jak to bylo s praotcem Čechem, Karlem IV. nebo v době vzniku Československé republiky.
historie a fakta

Obrázky z českých dějin a pověstí

269 Kč
242 Kč
Modernizace na pokračování. -10%
(1x)
Kniha je věnována problematice sociálních a politických dějin českých zemí od konce 18. století do vzniku první československé republiky.
historie a fakta

Modernizace na pokračování.

448 Kč
403 Kč
Osudy Svatohavelského kláštera -10%
Svatohavelské příběhy zachycují ve formě stručných zpráv dějiny kláštera St. Gallen v dnešním Švýcarsku s občasnými exkurzy do širšího regionu. První část zahrnuje období 9. století, které zachytil analista Ratpert.
historie a fakta

Osudy Svatohavelského kláštera

298 Kč
268 Kč
Pátrání po Silvestrovi -10%
(1x)
Silvestr Němec se narodil v jihomoravských Vémyslicích a v devatenácti letech odjel jako zaměstnanec firmy Baťa do Singapuru.
historie a fakta

Pátrání po Silvestrovi

449 Kč
404 Kč
Ukrajinské 20. století -10%
Autor zpřístupňuje kdysi tajné a donedávna zatajované příběhy, jež přístupnou, čtivou a názornou formou odhalují zatajované a překrucované stránky dějin Ukrajiny 20. století.
historie a fakta

Ukrajinské 20. století

650 Kč
585 Kč
Velké dějiny zemí Koruny české - školství a vzdělanost -10%
Kniha dvanácti českých historiků přibližuje cestu, kterou prošlo školství v českých zemích od svých středověkých počátků, kdy bylo dostupné jen úzké elitě, až k masovému vzdělávání 21. století.
historie a fakta

Velké dějiny zemí Koruny české - školství a vzdělanost

790 Kč
711 Kč
Česko versus budoucnost
(1x)
Novinář David Klimeš přináší ve velmi aktuální knize přehled některých z těch nejakutnějších problémů, jimž dnes čelí Česká republika. Situaci přirovnává k předčasné krizi středního věku, která se projevuje nespokojeností, nejistotou a neřešením příčin problémů.
historie a fakta

Česko versus budoucnost

169 Kč
Promluv, paměti -10%
(2x)

Kniha zachycuje Nabokovův život v rozpětí let 1903 až 1940, počínaje šťastným dětstvím v Rusku a konče emigrantským životem v Paříži a Berlíně. Vyšla původně anglicky a autor sám ji přeložil do rodné ruštiny.

historie a fakta

Promluv, paměti

369 Kč
332 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 1000 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 100 > >>