Planeta, která neexistovala 1

Nakladatel:  Argo 2006
Skladem
Na prodejnách 
Dostupno na následujících prodejnách (bez záruky):
238 Kč
190 Kč

Anotace

První díl sbírky, která celkem zahrnuje 27 dystopicky a hororově laděných sci-fi povídek, vydaných časopisecky v letech 1952—1955 nastiňuje většinu témat, kterými se kultovní sci-fi autor později zabýval ve svých románech: nukleární válku a její dopad na přeživší lidstvo, boj s mutanty a s mimozemšťany, objevování cizích planet a civilizací, zdokonalování a prodlužování lidského života až k...
Zobrazit celý text

DALŠÍ TITULY V EDICI: Planeta, která neexistovala

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(4x)
Je fajn, když je překladatel in. Chápu to tak, že to pro něj nebyl jen kšeft. Díky, bobe. Jako čtenáři mi však vadí, že řada započatá Laserem je narušena - čistě z praktických důvodů. Více na www.vertigo.cz/pkd.

kdepak, omyl, milá Perky Pat - sebrané dilo činí 5 souborů povídek. ano, toto je chronologicky vzato druhý svazek (v originále Second Variety) a je vydáván nadvakrát, neboť skutečně JE obsáhlý. vazba použitá v celé dickově argo edici by to nepobrala. přeju nejen estetický zážitek nad zkompletovanou dickovničkou .-)

Více
První polovina (proboha proč dělit nikterak rozsáhlý originál na díly?) druhého svazku sebraných Dickových povídek. První díl v ČR vyšel (v jednom svazku) pod názvem To je Wub, kapitáne.

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Autor/Autorka

Philip K. Dick

Americký spisovatel science fiction. Popularitu získal svým ojedinělým stylem psaní, ale jeho dílo bylo ovlivněno braním drog a později i psychickými poruchami. Napsal 44 novel a 121 krátkých příběhů.

Svoji první povídku publikoval v roce 1952 v magazínu Planet Stories. Během let 1952–56 napsal 75 povídek a zařadil se mezi slibné mladé autory. V letech 1962–72 vydal 20 románů. Začátkem 70. let 20. století byl Dick považován za nejvýznamnějšího filozofa současné americké sci-fi scény. Tíživá finanční situace donutila Dicka hodně psát a to pod vlivem povzbuzujících prostředků. Na veřejnosti ...

Celý medailonek
Do oblíbených
Přihlašte se nebo registrujte a přidejte si autora do oblíbených.

Bibliografické údaje

Název:
Planeta, která neexistovala 1
Autor:
Dick, Philip K.
Nakladatel:
Argo
EAN:
9788072038114
ISBN:
80-7203-811-7
Originál:
Second Variety
Překlad:
Hýsek, Bob, Knápková, Martina a Svoboda, Martin
Popis:
1× kniha, brožovaná, 304 stran, česky
Rozměry:
11 × 18 cm
Rok vydání:
2006 (1. vydání)