Mít vše hotovo: Jak stihnout práci i život a cítit se přitom dobře

Nakladatel:  Jan Melvil Publishing 2008
Mít vše hotovo

Mít vše hotovo

399 Kč
359 Kč
Skladem
-10%
399 Kč
359 Kč
Rozebráno
-10%
269 Kč
242 Kč

Anotace

Nestíháte? Přetéká vám kalendář odsouvanými úkoly? Přemýšlíte v noci, na co jste kde zapomněli? Povalují se vám po stole hromádky nevyřízených písemností? Pokud jste na předchozí otázky odpověděli spíše kladně, tato kniha pro vás bude užitečná. Metoda GTD (Getting Things Done) od Davida Allena za vás samozřejmě práci neudělá. Ukáže vám ale cestu, jak si své úkoly vytřídit a naplánovat tak, abyste...
Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(3x)
Kniha obsahuje vleklé pasáže o tom, jak skvělá a důležitá metoda je GTD, proč je důležitá organizace času, popis pomůcek. Jak vypadá blok, jak vypadá šanon a že voda teče z kopce. Dle mého názoru velké zklamání.
Po prokousání první kapitolou mě knížka (dostal jsem ji) chytla a po přečtení jsem zkusmo najel na metodu GTD. No a po pár měsících jsem nadšen. Prostě to funguje.
Překvapilo mě, že Allenova knížka, která je na Amazonu padesátá nejprodávanější a u nás má definitivně tisíce fanoušků, vychází v češtině až teď. Ale konečně tu je. Podle ukázek z internetu chci věřit, že překlad knihu nepotopil.

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Recenze z medií

Mít vše hotovo

(...) Přechod od diáře a malých žlutých papírků polepených po celém stole ke GTD se podobá prvnímu přesednutí z jízdního kola do automobilu… Až se člověk naučí nové vozidlo dokonale ovládat, zjistí, že je pohodlnější a mnohem rychlejší.

Autor/Autorka

David Allen

David Allen je považován za jednoho z nejvlivnějších světových myslitelů v oblasti osobní produktivity. Pracuje jako keynote speaker a facilitátor pro organizace, jako je pojišťovna New York Life, Světová banka, Fordova nadace, obchodní společnost L.L. Bean nebo americké námořnictvo, a vede také své vlastní workshopy pro jednotlivce i organizace po celé zemi. Je předsedou Společnosti Davida Allena a již 35 let se věnuje praxi manažerského konzultanta a kouče. O jeho práci píší periodika jako Fast Company, Fortune, Los Angeles Times, New York Times, Wall Street Journal a mnoho jiných. Kniha ...

Celý medailonek
Do oblíbených
Přihlašte se nebo registrujte a přidejte si autora do oblíbených.

Bibliografické údaje

Název:
Mít vše hotovo
Autor:
Allen, David
Nakladatel:
Jan Melvil Publishing
EAN:
9788090391284
ISBN:
978-80-903912-8-4
Originál:
Getting Things Done: The Art of Stress-free Productivity
Překlad:
Mohelská, Libuše
Popis:
1× kniha, brožovaná, 256 stran, česky
Rozměry:
13,5 × 20,5 cm
Rok vydání:
2008 (1. vydání)