Lars Kepler - Stalker
Doručení po ČR zdarma Skladem Info OKO

Stalker

Nakladatel:  HarperCollins 2017
Stalker

Stalker

349 Kč
314 Kč
Skladem
-10%
349 Kč
314 Kč
Stalker

Stalker

229 Kč
206 Kč
Skladem
-10%
229 Kč
206 Kč
Skladem
Na prodejnách 
Možné zakoupit na následujících prodejnách (za běžnou cenu bez internetové slevy):
Stav skladu na prodejnách bez záruky.
-10%
249 Kč
224 Kč
Stalker

Stalker

459 Kč
89 Kč
Rozebráno
Na prodejnách 
Možné zakoupit na následujících prodejnách (za běžnou cenu bez internetové slevy):
Stav skladu na prodejnách bez záruky.
-81%
459 Kč
89 Kč

Anotace

The much-anticipated fifth thriller in Lars Kepler’s bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. A video-clip is sent to the National Criminal Investigation Department. Someone has secretly filmed a woman through her window from the garden. The next day she is found dead after a frenzied knife-attack. ...

Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(2x)

Vaše hodnocení
Drží si to úroveň série. Ale v klíčovém místě jsou přeceněné možnosti slepé, čímž to je nerealistické. Co svedou těžce ranění lidé, to také není moc věrohodné.
Zatím jednoznačně nejhorší detektivka z celé řady. Velmi povrchní dílo podbízející se čtenářům těmi nejotřepanějšími způsoby. Sice nechybí napětí a překvapivé rozuzlení, i tak ale pro mě velké zklamání. Čekala jsem mnohem víc.

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Magazín OKO

Je to docela maso - rozhovor s hercem Pavlem Rímským
Rozhovory

Je to docela maso - rozhovor s hercem Pavlem Rímským

Dočetl jste zatím poslední pátý díl Stalker řady s Joonou Linnou od dvojice skryté za pseudonymem Lars Kepler. Jaký máte jako interpret z celé série pocit?

O tom se těžko mluví. ...

 |  Šárka Nováková

Rádio Kosmas

Knižní hitparáda Miloně Čepelky

 
 |  Miloň Čepelka

Autor/Autorka

Kategorie a témata

Bibliografické údaje

Název:
Stalker
Autor:
Kepler, Lars
Nakladatel:
HarperCollins
EAN:
9780008220891
ISBN:
978-0-00-822089-1
Popis:
1× kniha, brožovaná, 523 stran, anglicky
Rozměry:
11 × 17 cm
Rok vydání:
2017
Jazyk:
anglicky