Novinka Ke stažení

Ta dlouhá vlna za kýlem ...

Nakladatelé:  Paseka, Větrné mlýny 2018
Ihned
99 Kč

Anotace

Jak naložit s válkou, která už patří dějinám, ale neskončila pro ty, kdo ji šťastně přežili, když se k nim zákeřně vrátí tam, kde ji vůbec nečekali? Pod blankytnou oblohou na klidném moři mezi Tahiti a Velikonočním ostrovem brázdí Pacifik luxusní výletní křižník MS Harmonie. Stovky pasažérů se kochají přírodou, počasím a programem plavby. Až na...
Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Zatím nehodnoceno :-(

Vaše hodnocení
Tato kniha Pavla Kouhouta se mi z jeho knih, které jsem četla, líbila snad nejvíce. Děj je utkán ze spletitých vztahů mezi postavami, které až do konce nechávají čtenáře na pochybách, jak to dopadne, kdo přežije... Příběh je vyprávěn s neuvěřitelnou gradací, tak, že dá přečíst jedině 'jedním dechem'.

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Recenze z medií

Český román s evropským rodokmenem

(...)Jako ve většině Kohoutových románů je i zde v podloží příběhu kuriózní nápad zkřížit členy dvou rozdílných párů v symetrickém půdorysu, jenž se dá snadno kombinovat. Jde tu vlastně o jakousi rošádu, která umožňuje čtenářsky přitažlivé i ideově přijatelné řešení odstraňující jak dědictví historických národnostních rozporů, tak i citové problémy. Stará generace mizí z jeviště, mladí hledají cestu k sobě samým.(...)Svět Kohoutovy fikce je hladký, čistý a elegantní. Přispívá k tomu dlouholetá spisovatelská praxe autora. Kompozice je dovedně stupňována, udržujíc čtenáře v napětí nenápadnými poznámkami napovídajícími nečekaný zvrat v dění.

Autor/Autorka

Kategorie a témata

Bibliografické údaje

Název:
Ta dlouhá vlna za kýlem ...
Autor:
Kohout, Pavel
Nakladatel:
Větrné mlýny Paseka
EAN:
9878074432675
ISBN:
Popis:
Elektronická kniha, 343 stran, bez zabezpečení DRM, 0,7 MB ePUB ePUB, 1,4 MB Mobi Mobi, 3,4 MB PDF PDF, česky
Rok vydání:
2018