Jaroslav Kmenta představuje Bosse Babiše

/ Tomáš Weiss

Investigativní novinář, který už sepsal knihy o Mrázkovi a Krejčířovi, vysvětluje, proč dal dohromady zprávu o Babišovi. Co může novinář udělat jiného, než shromáždit fakta a svoji práci představit čtenářům?

Další články

TV Kosmas

Brasília - město ze snu

Druhé takové město na světě nenajdete. Brasília, hlavní město Brazílie, bylo postaveno na "zelené louce" v průběhu let 1957 - 1960. Moderní urbanismus, moderní architektura, město jako z jiné planety. V nakladatelství Titanic teď o tomhle zázraku lidské vůle a kreativity vznikla pozoruhodná kniha.
 | tomáš weiss, vojtěch polák
TV Kosmas

Staří vs noví bohové

Nepředstavitelná pouť napříč Amerikou s úkolem shromáždit spojence a připravit se na válku proti novým bohům. Těmi jsou fenomény dnešní společnosti, láska k penězům, moderní technologie, média, celebrity či drogy. Podle knižní předlohy Neila Gaimana. Už také na DVD.
 | Tomáš Weiss
TV Kosmas

Vychází sólovka Liama Gallaghera

Od jisté chvíle, kdy se Kosmas pustil víc do nabízení hudby (najdi sekce Hudba a proskákej si), se nějak plynule do informování o knihách tu a tam vmísí i nějaká ta muzika. Právě vychází sólová deska zpěváka Oasis. Model je pořád stejný - C, G, mercedes - ale tenhle k nesnesení sebevědomý floutek měl vždycky něco do sebe. Ať u mikrofonu Oasis, Beady Eye nebo teď na desce As You Were.