Martyna Bunda

Přihlašte se nebo registrujte a přidejte si autora do oblíbených.
Martyna Bunda (*1975), polská publicistka a spisovatelka. Je dlouhodobou reportérkou polského týdeníku Polityka (v letech 2012–2018 zastávala funkci šéfredaktorky krajského oddělení). Novinařinou se živí už od svých osmnácti let a tato brzká praxe se u ní ukázala být tou nejlepší školou. Má za sebou stovky navštívených domácností a tisíce hodin...
Zobrazit celý text
Nahoru

Martyna Bunda v Oko Magazínu OKO

Aktuality

Novinky z Arga k moři či rybníku

Píšeme "k moři či rybníku", ale pochopitelně číst se dá i u řeky, u potoka, u bazénu nebo dokonce ve vířivce. Ve chvíli psaní tohoto textu je venku přes třicet - proto ta vodně-knižní fixace. Jinak, že voda není podmínkou čtení, je doufejme tak nějak obecně přijímáno i v době postfaktické.
Rozhovory

#mojeargo 2021/9: rozhovor s Martynou Bundou

Blíží se mezinárodní knižní veletrh Svět knihy 2021. Zářijové číslo interaktivního měsíčníku #mojeargo proto přináší seznámení s některými argo-hosty festivalu. Kromě např. Laurenta Bineta, životopisce Milana Kundery Brierra jím bude i polsko-kašubská spisovatelka Martyna Bunda.
Aktuality

Letní Argo - několik novinek

Orwell 1984 - komiks, Martyna Bunda, Modrá kočka a polský magický realismus, nové vydání Stručné historie času a Král Conan.
Další články