Jaroslav Petr

Přihlašte se nebo registrujte a přidejte si autora do oblíbených.
Jaroslav Petr (1958) pracuje ve Výzkumném ústavu živočišné výroby v Uhříněvsi. Publikoval řadu vědeckých prací a přednáší o biotechnologiích na vysokých školách. Je členem bioetické komise při Radě vlády pro vědu a výzkum, úspěšným popularizátorem vědy a autorem řady vědecko-fantastických povídek.
Nahoru

Jaroslav Petr v Oko Magazínu OKO

Aktuality

Další jarní novinky z Arga

Knihy z Arga přibývají tím známým tempem - každý druhý den kniha. Naštěstí nikdo nečte všechno, takže tím se tempo pro čtenáře jaksi rozředí. Jako tradičně jde jak o žánrovou pestrost, tak o kvalitu.
TV Kosmas

Edice ZIP - nominace na Literu 2022 za nakladatelský čin

Edice ZIP je vlajkovou lodí populárně-naučené literatury v Argu. Přináší texty z různých oborů, aktuální i nadčasové, ale v každém případě podstatné, podrobné a objevné. Pokrývá pole různých oborů, zejména přírodních věd, ale i historie,...
Zobrazit celý text
Aktuality

Ceny Litera 2021 uděleny - Knihou roku Shakespearova Anglie Martina Hilského

20. ročník mediálně nejvlivnějších českých literárních cen zná své vítěze. Všechno proběhlo sice zpožděně, ale podle už pár let zajetého scénáře. Pokud vás některé knihy zaujaly, je to už teď na vás, jakou jim budete dál věnovat pozornost.
Rádio Kosmas

Megafon - knižní novinky leden 2021 - Šikmý kostel, díl 2., Desatero smyslů, postapo Bídné roky...

Na konci ledna 2021 vás chceme upozornit na několik zajímavých titulů, které spatřily světlo světa v posledních dnech. Co vás mimo jiné čeká? Druhý díl Šikmého kostela od Karin Lednické, Desatero smyslů, čili text o zajímavostech lidského a...
Zobrazit celý text
Další články