Nejprodávanější tituly v roce 2019 - věda a technika

Zázračné zbraně - Jak se Izrael stal vyspělou vojenskou supervelmocí -10%
(1x)
Jaakov Katz a Amir Bochbot, kteří patří k předním izraelským vojenským reportérům, vyprávějí fascinující příběh o tom, jak se Izrael stal vojenskou velmocí uprostřed nekonečného konfliktu a navzdory veškerému očekávání.
věda a technika

Zázračné zbraně - Jak se Izrael stal vyspělou vojenskou supervelmocí

349 Kč
314 Kč
Integrovaný záchranný systém ČR na počátku 21. století
Monografie chce ukázat na historické souvislosti vzniku jednotlivých složek integrovaného záchranného systému a na současný stav legislativy, případně na další záměry jejího zdokonalování na počátku 21. století.
věda a technika

Integrovaný záchranný systém ČR na počátku 21. století

130 Kč
Šokující vítězství
Válečná střetnutí se zcela nečekaným koncem, kdy proti všemu očekávání vyhrál outsider. Docházelo k nim před naším letopočtem, známe takové případy i z doby moderní.
věda a technika

Šokující vítězství

237 Kč
Jawa -10%
Kniha by neměla chybět v knihovně žádného majitele motocyklů Jawa a ČZ. Známý autor v ní podrobně popisuje opravy a seřizování dvoudobých motorcyklů včetně úplné demontáže a složení motoru i generální opravy dynama či revizi regulátoru dobíjení.
věda a technika

Jawa

319 Kč
287 Kč
Nejkrásnější rozhledny ČR -10%
Projděte se s námi po více než sedmdesáti nejkrásnějších rozhlednách České republiky. Tak neváhejte vystoupat k výšinám a pohlédnout na svět z ptačí perspektivy!
věda a technika

Nejkrásnější rozhledny ČR

299 Kč
269 Kč
Svět rychlých vlaků -10%
Železnice znamenala obrovský průlom v oblasti přepravy nákladů a osob. Jak se zdokonalovaly dopravní cesty a hnací vozidla, rostla rovněž rychlost železniční dopravy.
věda a technika

Svět rychlých vlaků

349 Kč
314 Kč
Motorové vozy a jednotky Ganz u ČSD (3) -10%

Třetí, závěrečný díl monografie. Tentokrát pojednává o tzv. nových „ganzích“, tedy motrových jednotkách řady M 498.0 / M 298.0. Obsahuje souhrn v maďarštině a němčině.

věda a technika

Motorové vozy a jednotky Ganz u ČSD (3)

950 Kč
855 Kč
Velká kniha mladého technika -10%
Velká kniha mladého technika přináší spoustu zajímavostí ze světa strojů a přístrojů, pohledů do jejich historie i aktuálních žhavých novinek.
věda a technika

Velká kniha mladého technika

399 Kč
359 Kč
Zmizelá Praha-Nádraží a železniční tratě 4.díl -10%
Čtvrtý díl knihy Nádraží a železniční tratě, jež vychází v rámci edice Zmizelá Praha, opět mapuje dřívější podobu míst, jež prošla či v nejbližší době projdou výraznými proměnami.
věda a technika

Zmizelá Praha-Nádraží a železniční tratě 4.díl

360 Kč
324 Kč
Rekonstrukce roubených staveb -10%
Druhé, upravené a rozšířené vydání knihy Rekonstrukce roubených staveb je praktickým návodem, který čtenáře provede úskalími oprav a ukáže mu možnosti bezpečné cesty k cíli.
věda a technika

Rekonstrukce roubených staveb

499 Kč
449 Kč
Zobrazuji 31 - 40 z 361 položek
<< < 1 2 3 4 5 6 .. 37 > >>