Nejprodávanější e-knihy - březen 2020

Prak
(17x)
Napínavý debut Michala Vrby je dech beroucím čtením plným zvratů a nečekaných odhalení, a zároveň znepokojujícím svědectvím o tom, jak doba ohýbá lidské charaktery a jak složité je vyrovnat se s vlastním svědomím a zůstat morálně čistý.

Prak

179 Kč
Rozpojené státy
(12x)
Martin Řezníček se takřka každý večer po dobu pěti let pokoušel divákům přiblížit změny, jimiž procházejí USA a které jsou možná nejhlubší za několik posledních dekád.

Rozpojené státy

198 Kč
Šikmý kostel
(21x)
Románová kronika ztraceného města. Podtitul knihy lapidárně shrnuje příběh o někdejší pastevecké vesnici, která vystavěla svůj rozkvět na těžbě uhlí, aby o století později zašla na úbytě - také kvůli těžbě uhlí.

Šikmý kostel

229 Kč
Baletky
(6x)
Baletky mají dvě tváře. Tu přední, usměvavou a dokonalou, kterou vidí publikum.

Baletky

125 Kč
Underground
(3x)
Praha City je šťastné město. Deset milionů obyvatel zde přežívá díky výdobytkům moderních technologií, zatímco zbytek Evropy se propadl do chaosu. Nikdo nepochybuje, že je to pravda, tvrdí to přece City News!

Underground

215 Kč
Na smrt
(5x)
Román Na smrt je unikátní žánrový mix historické ságy, thrilleru a hororu.

Na smrt

278 Kč
Vrány
(10x)
Komorní příběh, který končí tam, kde začíná tma.

Vrány

229 Kč
Láska online
Poznali jsme se na tom nejméně pravděpodobném místě. Začalo to docela nevinně. Pro ni jsem byl „BůhFilmu“ a ji jsem znal jako „Montanu“, což samozřejmě nejsou naše skutečná jména, jen virtuální přezdívky, za něž se schováváme.

Láska online

179 Kč
Umění být zdráv
(5x)

Vše je propojené: Jak se chovat k vlastnímu tělu a předcházet nemocem? Jeden z nejuznávanějších představitelů funkční medicíny Jan Vojáček vám ukáže, jak ve vlastním organismu probudit schopnost samoléčby a najít ztracenou harmonii.

Umění být zdráv

199 Kč
Ruckus: Šílená láska
Říká se, že život je krásná lež a smrt bolestivá pravda. Je to pravda...

Ruckus: Šílená láska

199 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>