Nejprodávanější e-knihy v roce 2020

Za oponou války
(6x)
Prvotina z pera válečného reportéra a zpravodaje ČT.

Za oponou války

198 Kč
Zuzanin dech
(14x)
Co všechno udrží člověka při životě, když se svět kolem hroutí?

Zuzanin dech

229 Kč
Umění být zdráv
(7x)

Vše je propojené: Jak se chovat k vlastnímu tělu a předcházet nemocem? Jeden z nejuznávanějších představitelů funkční medicíny Jan Vojáček vám ukáže, jak ve vlastním organismu probudit schopnost samoléčby a najít ztracenou harmonii.

Umění být zdráv

199 Kč
Věci, na které nastal čas
(6x)
Život nelze naplánovat ani se na něj nedá dopředu připravit.

Věci, na které nastal čas

239 Kč
12 pravidel pro život
(4x)
Co by měl znát každý člověk v moderním světě? ptá se renomovaný psycholog Jordan B. Peterson a jeho odpověď na tuto nesnadnou otázku v sobě jedinečně propojuje odvěké pravdy a ohromující objevy nejsoučasnějšího vědeckého výzkumu.

12 pravidel pro život

278 Kč
Můj příběh
(6x)
Michelle Obamová se díky svému životu naplněnému smyslem a úspěchy stala jednou z nejikoničtějších a nejpodmanivějších žen naší éry.

Můj příběh

248 Kč
Velká samota
(11x)
Velká samota je úchvatný příběh o lidské křehkosti a houževnatosti, o nádherné, ale nesmiřitelné přírodě, která měří všem naprosto stejným metrem.

Velká samota

248 Kč
Geniální přítelkyně
(16x)
Román Geniální přítelkyně je první ze stejnojmenné tetralogie, jejíž pojící linií je složité, bouřlivé, ale stále intenzivní přátelství mezi Elenou a Lilou, které se narodily a vyrostly v chudinské neapolské čtvrti.

Geniální přítelkyně

174 Kč
Liška
(5x)
Nejnovější hit od legendy špionážní prózy Fredericka Forsytha a důkaz, že ani po letech neztratil nic ze svého spisovatelského umu! Bývalého britského tajného agenta Adriana Westona vzbudí uprostřed noci telefonát ministerské předsedkyně.

Liška

249 Kč
1793
(10x)
Spletitý svět temného Stockholmu na sklonku 18. století si rychle zamilovali čtenáři po celém světě včetně Německa, Velké Británie či USA. Zacpěte si nos, otevřete oči a ponořte se do stoky zločinu!

1793

248 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 1000 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 100 > >>