Nejprodávanější e-knihy - srpen 2022

Neklidná krev
(4x)
Soukromého detektiva Cormorana Strika osloví s prosbou o pomoc žena, jejíž matka před čtyřiceti lety zmizela za podivných okolností. I přes malou šanci na objasnění odloženého případu se Strike a jeho parťačka Robin Ellacottová pouštějí do vyšetřování.

Neklidná krev

469 Kč
Bílá Voda
(19x)
Dlouho očekávaný přelomový román o ženách, víře a zlu.

Bílá Voda

449 Kč
Rozpůlený dům
(7x)
Román o svobodomyslných ženách a pytlácích, kšeftmanech s textilem a spiritistech se odehrává v sudetské vesnici první poloviny 20. století. Je to příběh o tajných láskách, útěcích, křivdách, změnách jmen i příjmení a žabomyších válkách.

Rozpůlený dům

348 Kč
Klára a Slunce
Ishigurův román Klára a Slunce je zpovědí vyřazené robotky jménem Klára, nadané pokročilou umělou inteligencí i pozoruhodnými pozorovacími schopnostmi.

Klára a Slunce

298 Kč
Mycelium VIII: Program apokalypsy
(6x)
Velkolepé vyvrcholení nejobsáhlejší české sci-fi ságy Mycelium je zde. Intriky, psychotronika a krvavé oběti. Všechno míří právě sem. Tohle už je konec.

Mycelium VIII: Program apokalypsy

298 Kč
Mycelium VII: Zakázané směry

Lodě míří k Zakázaným směrům. Staroslavná Tlix, planeta argenitu a Akkütlixe, nadále zůstává skrytá za obzorem, ale Lucas vidí obrovskou příležitost; a psychotronika mu dává možnost bleskově jí využít.

Mycelium VII: Zakázané směry

298 Kč
Chlorid sodný
(3x)
Carl Morck a oddělení Q se vrací s již devátým případem.

Chlorid sodný

349 Kč
Markýzovo tajemství
(1x)
Horatia se po nevydařené sezoně společnosti vyhýbá. Uvědomuje si, že je jiná než ostatní mladé dívky a příliš nemoderní na to, aby si našla manžela.

Markýzovo tajemství

109 Kč
Nepříliš šťastná rodina
(3x)
Nejnovější příběh mistryně psychothrilleru – opět dokonale drásavý a neodložitelný. Brecken Hill je drahá adresa. Musíte mít hodně peněz, abyste tu mohli bydlet. Tak jako Fred a Sheila Mertonovi. Žádné bohatství vás však neochrání, když vám u dveří zazvoní vrah.

Nepříliš šťastná rodina

279 Kč
Noční brána
(2x)
Enzo Macleod se vrací vyřešit dvě vraždy, které od sebe dělí celých sedmdesát let.

Noční brána

329 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>