V roce 1942 došlo v Příbrami k tragické události. Na základě udání byli z malicherných důvodů zatčeni a krátce nato popraveni ředitel reálného gymnázia dr. Josef Lukeš, student Antonín Stočes a jeho otec Vojtěch Stočes.
Tato humorná, ale především inspirativní a praktická příručka ukazuje, jak se prosadit na jakémkoli trhu a dosáhnout skvělých výsledků. Prodalo se jí přes milion výtisků a vyšla v dvaceti sedmi zemích světa.
Světově uznávané autorka vědeckopopulární literatury profesorka Anna Strunecká nabízí čtivou a srozumitelnou formou knihu o současném stavu v oblasti očkování pro širokou veřejnost.
Velká dětská Bible je určena těm, kteří odrostli jednoduchým biblickým převyprávěním, ale skutečná Bible je pro ně zatím velkým soustem. Poutavé a jen málo upravené příběhy mají stručné úvody, které vysvětlují, jak se žilo v biblických dobách.