Deník je čtenářům představen tak, jak byl původně napsaný. Jde o autentický příběh lékařky, která od svých 16 let zažívá mnohé sexuální praktiky, jež svým osobitým způsobem popisuje.
Čím se tato e-kniha liší od záplavy knih, videí, filmů, časopiseckých rubrik, poradenství a dalších informačních zdrojů naučných či uměleckých na toto téma?
Autorka líčí vztah dvou mladých lidí z pohledu každého z nich. Hrdinka je samostatná, nezávislá mladá žena, která žije v ČR u svých prarodičů. Její snoubenec jde po ušlapané cestičce od svých rodičů v USA.
Ťapka s Mícou se právě ocitly na místě za duhovým mostem. Setkávají se tam se svými přáteli, které znaly ještě ve světě lidí. Jsou moc šťastné, že takové místo skutečně existuje.
Zabředněte do bahna maloměstské kriminální scény. Čeká vás dobrodružství špinavých, páchnoucích feťáků, konfrontovaných přepracovanými a ne vždy zcela charakterními policisty. Román podle skutečné policejní praxe.
Na první pohled obyčejná dívka. Uvnitř sebe má však skrytou sílu. V lidech probouzí naději a pocit bezpečí. Každému, komu pohlédne do očí, vyžene z duše bolest. Svým zpěvem vdechne život všemu živému. Celé roky přinášela blahobyt své vesnici.
Většina z nás se umí dobře postarat o své blízké, když mají problémy nebo zdravotní obtíže, zároveň se však v takové situaci neumí dobře postarat o sebe.
Hlavními aktéry příběhu, založeného na skutečných historických událostech, jsou dvě mladé židovské sestry Janny a Lien, které za druhé světové války žily ve vile ‘t Hooge Nest v nizozemské oblasti Het Gooi .
Sedmatřicetiletá tlumočnice Beáta je svobodná matka. Dělá svoji vysněnou práci a vychovává osmiletého syna Benjamina. Jeho otce, španělského boxera, neviděla skoro devět let.
Manželství je dnes různými faktory oslabováno a někdy i relativizováno. Přesto se stále těší značné vážnosti a je vyhledáváno muži i ženami, kteří v něm hledají naplnění své odvěké touhy po lásce, partnerství, rodině a dětech.
Kniha se věnuje různým aspektům cisterciáckého řádu (například vizitacím, medicíně, politickým aktivitám) a prostředí panovnického dvora krále Václava II. (1283–1305), mimo jiné pozapomenuté osobnosti Jana z Ostrova.