Skladem

Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Nakladatel:  Bourdon 2012

Anotace

Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů, kteří si dvacet let po maturitě zkusí položit otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, nezbývá jim, než se rozhodnout, jestli s tím chtějí něco udělat.
Kdyby měl Karel charakterizovat, jaká tato...
Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(8x)

Vaše hodnocení
Velice vtipné a poutavé čtení. Pěkná sonda do mužské duše. Měl by si to přečíst každý čtyřicátník v krizi. Bylo by méně rozvodů a víc by se sami sobě uměli zasmát. Knížka je určitě z Hartlovo nejpovedenějších. Bylo by senzační dočkat se jejího filmového zpracování.
Autor úplně skvěle vystihuje mužskou povahu, které my, ženy, většinou špatně rozumíme (popřípadě vůbec). Je to poučení, zábava a dobrá literatura v jednom. Doporučuji.
Tuto knihu mi doporučil můj velmi dobrý přítel. Jinak bych se o ní nikdy nedozvěděl. O dobrých knihách media nemluví. Zaplacená propagace cílí většinou na knihy, za které nechceme utratit peníze.

Kniha Patrika Hartla má značně těžce zapamatovatelný název. Když chci, a to často chci, knihu dále doporučit, musím se hodně soustředit, abych to ze...
Více
Mám hodně rozporuplné pocity. Když si čtu hodnocení Hartlovy knížky, čtu samé nadšení a superlativa. Já se ale pořád potácím někde na hranici dvou a tří hvězd a do toho přemýšlím, jestli to přecejen "na ty české poměry" (jako spousta dalších recenzentů) nehodnotit o něco výš, jak ostatně mívám ve zvyku.
Ano, je to dobře odvedená...
Více
Zobrazit další (1)

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Recenze z medií

Hartl, Patrik: Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Třídní sraz je sice zajímavá výchozí situace, ale na pořádnou knížku ještě nestačí. Hartl ji proto osvěžil o další motiv. Čtyři nerozluční kamarádi se při setkání po dvaceti letech rozhodnou poměřit své síly ve hře o největšího sráče.

Autor/Autorka

Kategorie a témata

Bibliografické údaje

Název:
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
Autor:
Hartl, Patrik
Nakladatel:
Bourdon
EAN:
9788090517301
ISBN:
978-80-905173-0-1
Popis:
1× kniha, brožovaná, 236 stran, česky
Rozměry:
12 × 17 cm
Rok vydání:
2012 (1. vydání)