Vandam tě "poučí o životě", no čum!

/ Negativ film

Trailer k novému českému filmu Národní třída podle předlohy Jaroslava Rudiše v režii Štěpána Altrichtera. V hlavní roli Hynek Čermák.

Další články

TV Kosmas

Jestli ještě někdy něco napíšu, tak to bude fajn - rozhovor s Milošem Urbanem

Ve svých dílech často utíká do minulosti. „Je to asi takový ten pseudoromantický pocit, že dobře už bylo,“ komentuje to s tím, že na dnešní době mu vadí, že je příliš tíživá a těžko průhledná. Miloš Urban nejen o své nové knize KAR v rozhovoru s Barborou Tachecí.
 | ČRo Plus
TV Kosmas

Před odchodem do důchodu hraje Redford legendárního zloděje

Biografické drama vychází ze skutečných událostí a zachycuje Forresta Tuckera, zloděje a legendárního specialistu na útěky z vězení, jež mu vynášely obdiv veřejnosti a nesmiřitelnou nenávist policie. Svůj nejslavnější únik uskutečnil v sedmdesáti letech. V hlavní roli exceluje Robert Redford, přičemž jde o jeho poslední filmové angažmá před odchodem do důchodu. Filmovou předlohou byla povídka Davida Granna.
 | Tomáš Weiss
TV Kosmas

Uvedení knihy Pauza autorky Danielle Marchantové

V pražském knihkupectví Luxor byla uvedena kniha Pauza - kniha praktických cvičení, která vám mají pomoci umět se i uprostřed hektických dnů zastavit a uvědomit si přítomný okamžik a sebe uprostřed něj. Uváděl Vladimír Kroc, čestným hostem byla Simona Stašová.