Maggie O’Farrellová

Přihlašte se nebo registrujte a přidejte si autora do oblíbených.

Maggie O’Farrellová (* 1972) se narodila v Severním Irsku, vyrůstala ve Walesu a ve Skotsku. V osmi letech prodělala encefalitidu a zameškala více než rok školní docházky, což byla zkušenost, která se odrazila i v její pozdější literární tvorbě, zejména pak v memoárech I am, I am, I am (Jsem, jsem, jsem) z r. 2017. Vystudovala anglickou literaturu...

Zobrazit celý text
Nahoru

Maggie O’Farrellová v Oko Magazínu OKO

Aktuality

Novinky z Arga na konci května 2024

Byl máj, byl knížek čas, byla jich plná stáj a hrdliččin zval ku koupi hlas. Jarmilo, Hynku, Viléme, neztrácejte hlavu, na neklidné hladině knižního jezera, pomůžeme vám plouti. Naše knižní seznamka pomůže vám s láskou romantickou se ke knize přivinouti.
Aktuality

Překladatelská cena Josefa Jungmanna za rok 2022: Patrik Ouředník a jeho Pantagruel

Cena Josefa Jungmanna je ocenění Obce překladatelů za nejlepší překladové dílo publikované v prvním vydání v českém jazyce v oblasti prózy, poezie, dramatu a nebeletristické literatury z oboru humanitních věd v předchozím kalendářním roce.
Aktuality

Od antiky po Stranger Things - novinky z Arga

Správný vydavatelský mix je pro střední a velké nakladatelství základní dovednost. Mít v nakladatelství různé chutě a vůně - a přitom držet vysokou kvalitu textu i redakce.
Další články