Nejprodávanější tituly - listopad 2020 - Pardubický kraj

Zmizelé Orlické hory -10%
Vydejte se na cestu po zmizelých Orlických horách a jejich podhůří. Je krásná, plná zajímavostí a dobrodružství poznání.
Pardubický kraj

Zmizelé Orlické hory

329 Kč
296 Kč
Toulky krajem Orlických hor -10%
Tato knížka je pozvánkou do kraje Orlických hor. Do míst, která nepatří k nejznámějším turistickým cílům, jimiž procházejí každoročně statisíce lidí.
Pardubický kraj

Toulky krajem Orlických hor

329 Kč
296 Kč
Pardubice na starých pohlednicích -10%
Publikace nabízí prostřednictvím cca 800 historických pohlednic procházku po Pardubicích, dokumentující vývoj jednotlivých lokalit ve městě od sedmdesátých let 19. století až do roku 1970.
Pardubický kraj

Pardubice na starých pohlednicích

495 Kč
446 Kč
Po Čechách stezkami ušlechtilých koní -10%
Knížka je koncipována jako průvodce, v každé ze sedmi etap je námi vytvořená mapka sídla včetně okolí, popis nejzajímavějších lokalit a GPS souřadnice vybraných míst.
Pardubický kraj

Po Čechách stezkami ušlechtilých koní

289 Kč
260 Kč
Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Pardubickém kraji -15%
(1x)
Obsáhlé, encyklopedicky pojaté dílo z pera dvou odborníků na danou problematiku zachycuje poslední stav vědomostí o významném typu sochařských děl, které se výrazně uplatňují v městských a vesnických prostorech i ve volné krajině.
Pardubický kraj

Mariánské, trojiční a další světecké sloupy a pilíře v Pardubickém kraji

598 Kč
508 Kč
Pernštejnská stezka v 21. století -10%
V této publikaci navazujeme na předchozí knížky (Města Pardubického kraje a Tajemství Trstenické stezky) a seznamujeme čtenáře s dalšími historickými městy Pardubického kraje.
Pardubický kraj

Pernštejnská stezka v 21. století

259 Kč
233 Kč
Pardubický fotograf Josef Pírka -10%
Reprezentační publikace známého pardubického fotografa Josefa Pírka, který zachycoval město i jeho život na svých skvělých fotografiích od 90. let 19. století do 30. let 20. století.
Pardubický kraj

Pardubický fotograf Josef Pírka

395 Kč
356 Kč
Pardubice z nebe / Pardubice Region From Heaven -10%

Chcete vědět, jaké záludnosti čekají na pardubickém dostihovém závodišti, která barokní kaple patří k nejkrásnějším u nás a kdo všechno bydlel na Kunětické hoře? Prolistujte touto knihou. Zjistíte, že Polabí skrývá množství jinde nevídaných krás. Vů

Pardubický kraj

Pardubice z nebe / Pardubice Region From Heaven

629 Kč
566 Kč
Pod Převrátí -10%
Rázovité vyprávění výboru z díla skrovenského kronikáře a lidového vypravěče Františka Malátka nazvané Pod Převrátí oslovuje nejen dříve narozené čtenáře, ale svým gradujícím dějem i zájemce o historii a pověsti v lidovém podání z řad mladší generace
Pardubický kraj

Pod Převrátí

195 Kč
176 Kč
Zmizelé Čechy-Litomyšl -10%
V edici Zmizelé Čechy předkládá autor obrazovou dokumentaci zaniklých stavebních památek a jiných nemovitostí města Litomyšle provázenou odborným historickým úvodem.
Pardubický kraj

Zmizelé Čechy-Litomyšl

289 Kč
260 Kč