Nejprodávanější e-knihy - září 2020 - beletrie

Prolhaný život dospělých -30%
(4x)
Světoznámá autorka ságy Geniální přítelkyně přichází s dalším podmanivým příběhem o cestě z dětství do dospělosti, v němž zpochybňuje mýtus šťastné rodiny. Kniha vychází současně v 25 zemích světa!
beletrie

Prolhaný život dospělých

239 Kč
167 Kč
Liška
(4x)
Nejnovější hit od legendy špionážní prózy Fredericka Forsytha a důkaz, že ani po letech neztratil nic ze svého spisovatelského umu! Bývalého britského tajného agenta Adriana Westona vzbudí uprostřed noci telefonát ministerské předsedkyně.
beletrie

Liška

249 Kč
Drak spí
(5x)
Dvojnásobná držitelka Ceny Jiřího Marka za nejlepší detektivní knihu vrací na scénu postavu kriminalisty Josefa Bergmana. Michaela Klevisová čtenáře v sedmém románu s oblíbeným hrdinou zavede do jižních Čech na místa, která jsou jen zdánlivě poklidná.
beletrie

Drak spí

249 Kč
Křišťálový klíč III. - Jarmarečník -40%
(2x)
Dědicové Ignáce Heřmana přijdou o Falknovskou huť, kterou získá Leopoldova bývalá snoubenka Hildegarda, jejímž hlavním cílem je pomstít se rodu Heřmanů.
beletrie

Křišťálový klíč III. - Jarmarečník

299 Kč
179 Kč
River Wild
(1x)
Nové město. Nová identita. Těhotná a bez pomoci. Na útěku před minulostí, která mě nikdy nesmí znovu najít. River Wild. Náladový. Nevypočitatelný. Zmetek. Tak to je můj nový soused. O přátelství s Riverem nemám sebemenší zájem.
beletrie

River Wild

199 Kč
Šikmý kostel
(31x)
Románová kronika ztraceného města. Podtitul knihy lapidárně shrnuje příběh o někdejší pastevecké vesnici, která vystavěla svůj rozkvět na těžbě uhlí, aby o století později zašla na úbytě - také kvůli těžbě uhlí.
beletrie

Šikmý kostel

229 Kč
Zuzanin dech
(12x)
Co všechno udrží člověka při životě, když se svět kolem hroutí?
beletrie

Zuzanin dech

229 Kč
Nevěsta pro šejka
Vypravit se přes půl světa za ženichem, kterého nikdy předtím neviděla… a druhý den být provdána za někoho úplně jiného! Ne, rozhodně by si Zoe nepomyslela, že se něco takového může stát zrovna jí.
beletrie

Nevěsta pro šejka

59 Kč
Dům na samotě
(3x)

Další napínavá detektivka od dvojnásobné držitelky Ceny Jiřího Marka Výtvarnice Nela po rozchodu s přítelem zůstala sama ve starém mlýně, který původně s partnerem chtěli zrekonstruovat. V téže době bylo v nedalekém lese nalezeno tělo mladé dívky, ucházející se o práci v místních dostihových stájích.

beletrie

Dům na samotě

129 Kč
Marlow -40%
(2x)
Berlín, konec léta 1935. V rodině Rathových si jde každý svou cestou.
beletrie

Marlow

299 Kč
179 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>