Nejprodávanější e-knihy - únor 2021 - povídky

Nečíst
(3x)
Útržky, úvahy, nonsensy, povídky. Myslí charismatického režiséra a herce putují fascinující postavy i vzpomínky: Český dobrodruh Eskymo Welzl si podává dveře s Jackem Kerouacem, Rolling Stones s maminčiným životopisem...
povídky

Nečíst

219 Kč
Povídky
(5x)
Souborné vydání povídkové tvorby jednoho z nejvýznamnější českých autorů posledního dvacetiletí. Povídky nedávno zesnulého Jana Balabána patří ke klenotům české literatury a to nejen podle kritiky, ale především podle čtenářů.
povídky

Povídky

199 Kč
Povídky malostranské
(1x)
Soubor povídek Povídky malostranské je vrcholné prozaické dílo Jana Nerudy a jedno z nejvýznamnějších literárních děl české literatury. Náměty k povídkám čerpal autor ze vzpomínek na léta svého dětství a dospívání strávená na Malé Straně.
povídky

Povídky malostranské

149 Kč
Do Noční strany
Na Noční straně je vždycky noc. Vždycky jsou tam tři hodiny po půlnoci a úsvit nikdy nepřijde. Lidé tam neustále přicházejí a odcházejí, přilákáni choutkami, které si nedovolí nahlas pojmenovat...
povídky

Do Noční strany

149 Kč
Láska v temné ulici
Paříž, New York, Švýcarsko, zapadlý kout amerického venkova – to všechno jsou místa, která Irwin Shaw, jeden z nejlepších amerických prozaiků 20. století, mistrovsky zachytil ve své povídkové sbírce Láska v temné ulici.
povídky

Láska v temné ulici

209 Kč
Mezi dobrem a zlem
(7x)
Jak rozeznat dobro od zla? Odpověď závisí na tom v co věříme... Jdeme dál a doufáme, že naše přesvědčení nás vedou správnou cestou...
povídky

Mezi dobrem a zlem

69 Kč
Skořicové krámy
(3x)
Povídkový cyklus představitele polské avantgardní prózy meziválečného období, objeveného až v druhé polovině našeho století a právem řazeného po bok Franze Kafky.
povídky

Skořicové krámy

189 Kč
Možná že odcházíme
(4x)
Každý z nás se někdy ocitne v situaci, která najednou znejistí vše, co dosud prožil. A právě v takových zlomových okamžicích nacházíme i hrdiny Balabánových povídek. Kniha desetiletí v anketě sdružení Litera.
povídky

Možná že odcházíme

149 Kč
Hovno hoří
(7x)
Kniha autora Šakalích let, která vtipnou formou odhaluje rozdíly mezi mužským a ženským myšlením. Zábavné čtení plné absurdních historek, jež napsal sám život.
povídky

Hovno hoří

129 Kč
Předběžné varování
Autor s nenapodobitelným tvůrčím géniem, nás pomocí své literární alchymie přenáší hluboko do neprobádané země, kde se fantastické stává skutečným a každodenní jasně žhne. Soubor povídek, který zaměstná mysl, sevře u srdce a zatřese s duší.
povídky

Předběžné varování

179 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 59 položek
1 2 3 .. 6 > >>