Aktualizované 23. vydání knižního plánu Prahy ve formátu A5 s kroužkovou vazbou zobrazuje území hlavního města Prahy v měřítku 1 : 20 000, včetně měst: Černošice, Hostivice, Průhonice, Roztoky u Prahy, Říčany, Úvaly..
Vítej v kouzelném světe duhových barev a roztodivných tvarů, kde se pomocí jednoduchých návodů krok za krokem snadno naučíš kreslit nejen roztomilé jednorožce, ale i šibalské pandy, legrační mořské koníky, elegantní labutě, miloučká koťátka a mnoho dalších podivuhodných stvoření!
Francouzsko - české vydání mistrovské povídky z roku 1953 v překladu Jiřího Reynka a s ilustracemi Pavla Čecha. Vypráví o prostém, osaměle žijícím pastýři ovcí ve vyprahlé a vylidněné Provenci.
Složený plán centra Prahy s informacemi o významných historických a kulturních památkách doplněný praktickými radami pro turisty (v angličtině, němčině francouzštině a italštině), složený formát 7x15 cm.
6., aktualizované vydání. Atlas České republiky s úplnou silniční sítí a všemi sídly, doplněný mezinárodními, dálkovými a regionálními cyklotrasami (I. Až IV.třídy podle systému KČT).
Přehledný oboustranný plán města se zvýrazněnou sítí městské hromadné dopravy a názvy všech zastávek a stanic. Metro, tramvaje, autobusy, přívozy, vlaky.
Aktualizované vydání rozkládacího plánu Prahy 1 : 20 000 se silniční mapou okolí Prahy v měřítku 1 : 190 000. Součástí plánu města je i detailní mapa centra s vyznačenými památkami, vlepený rejstřík ulic a průjezdní plán Prahy. Kartonová obálka.
„Krutoněžné“ foto-autoportréty Petry Šimkové vznikají jako forma jejího intimního deníku, kdy řečí těla výmluvně zobrazuje své pocity, touhy a předtuchy.
Nové vydání Autoatlasu České republiky v měřítku 1 : 240 000 s praktickou kroužkovou vazbou ve formátu A4 přehledně zobrazuje silniční síť na 48 mapových listech.
Publikace je historickou exkurzí o vzniku a průběhu výstavby našeho hlavního města od jeho počátků až po současnost, to vše doplněno nespočtem krásných fotografií a několika doplňujících podrobných ilustrací nejdůležitějších památek.
Publikace přináší průřez tvorbou jednoho z nejvýznamějších současných sochařů.
Česko-francouzský sochař Vladimír Škoda používá při práci s kovem různé postupy a technologie, zkoumá možnosti interaktivity, magnetismu a polarity.
Gâteau au millet, soupe cotonneuse, soupe aux abattis et aux boulettes, kreplach ou pain perdu a la pragoise? Produits fins de chez Lippert et recette de l’hôtelier Šroubek?