Mami, mám tě ráda

Nakladatel: Argo 2017
Není v prodeji
179 Kč
pohlídat

Anotace

Kniha Mami, mám tě ráda je upřímnou zpovědí devítileté holčičky, která vnímá každodenní činnosti čerstvým dětským pohledem – stačí jít po ulici, zastavit se v parku, sníst s maminkou palačinku. A nakonec dívenka mamince pomáhá i s divadelní kariérou. Hořkosladké vidění světa se snoubí s láskyplným mateřským citem – po této knize neuvěří v člověka jen ten nejzachmuřenější škarohlíd.

Čtenářské recenze

Zatím nehodnoceno :-(

Vaše hodnocení
Souhlasím s předchozím názorem. Mami mám tě ráda, je jedna z nejpoetičtějších knih od W.Saroyana /tedy hned po Tracyho tygrovi/ Čtu ji vždy když chci aby mi bylo dobře. Je to knížka na přečtení jedním dechem. Jednoduchá i hluboká zároveň, buď se někomu zdá až príliš primitivní a nebo v tom příběhu najde hloubku. Moc doporučuji.

Nesouhlasím s tím, že je tato kniha protipólem knihy Tati, tobě přeskočilo. Četla jsem obě (a spoustu dalších Saroyanových knih) a připadala mi naprosto odlišná, protože je o něčem úplně jiném. Samozřejmě ne tak docela, protože všechny Saroyanovy knihy jsou o pochopení a štěstí mezi lidmi... Kniha Mami, mám tě ráda, je velmi povedená a z těch, které jsem četla, ji řadím mezi ty lepší.

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Autor/Autorka

Kategorie

Bibliografické údaje

Název:
Mami, mám tě ráda
Autor:
Saroyan, William
Nakladatel:
Argo
EAN:
Originál:
Mama I Love You
Překlad:
Koubová, Marie
Popis:
Elektronická kniha, 244 stran, bez zabezpečení DRM, 0,6 MB ePUB ePUB, 1,4 MB Mobi Mobi, 2,5 MB PDF PDF, česky
Rok vydání:
2017