Kosmas OKO Magazín OKO

Ediční plány

Ediční plán Hostu - podzim 2022

Nový edičák Hostu obsahuje tradičně mnoho skvělých titulů — počínaje stálicemi současné české literatury Petrou Dvořákovou, Viktorií Hanišovou či Janem Němcem přes blockbuster Pavouk Larse Keplera, fantasy, dětské knížky, non‑fiction až k novým básnickým sbírkám J. H. Krchovského, Petra Hrušky nebo Olga Stehlíkové. Nechybí ani doporučení našich redaktorů, jež najdete na prvních stránkách edičního plánu.

| nakl. Host

Paseka - ediční plán na druhé pololetí...

Návrat Prašiny, velké historiografické projekty, nová kniha slavného teoretického fyzika Briana Greenea, kniha o cyklistice od editora Ondřeje Buddeuse. K tomu Hilda představuje encyklopedii tvorů a netvorů a v komiksech se vydáme mezi krasobruslařky i běžce. Čeká nás neobvyklý road trip i návštěva světa plného králíků v podání Rotraut Susanne Bernerové.

| nakl. Paseka
Ediční plán nakladatelství Host - podzim 2021

Ediční plán nakladatelství Host - podzim 2021

Prolistujte si nový ediční plán, ve kterém najdete připravované tituly z české i překladové beletrie, krimi, sci-fi a fantasy, young adult i krásné knížky pro děti a mládež, odborné a populárně-naučné publikace nebo poezii.
| nakl. Host
Ediční plán Argo - červenec - prosinec 2021

Ediční plán Argo - červenec - prosinec 2021

Nabízíme k prohlédnutí nový edičák Arga. To vydává zhruba tempem kniha za dva dny, což je tempo hodně vrcholové. Beletrie, poezie, non-fiction, sci-fi, historie, komiks....Nevybrat si z téhle nabídky je téměř vyloučeno. Takhle se slaví 30. výročí založení Arga - prací!
| nakl. Argo, Tomáš Weiss
Ediční plán Paseka  - 1. pololetí 2021

Ediční plán Paseka - 1. pololetí 2021

Můžete se těšit na románový debut od Martina Uhlíře z Respektu, na akvarelový pohádkový komiks Smrkovec, husitskou příručku od Petra Čorneje nebo na japonskou detektivní klasiku. K tomu třeba Oz, Helle Helle, Munroová nebo Lemire. Chystá se i jedna investigativní kniha, kterou ale zatím nakladatelství záměrně tají.
| nakl. Paseka
Ediční plán Host - jaro 2021

Ediční plán Host - jaro 2021

Osm novinek české beletrie včetně plánované knihy Aleny Mornštajnové Listopád, řada zajímavých knih v oblasti překladové literatury a literatury pro děti, napínavé detektivky, zajímavé knihy naučné literatury, plánované sbírky básní i odborné publikace - prostě edičák Hostu na prvních pár měsíců letošního roku.
| nakl. Host
Ediční plán nakladatelství Host - podzim 2020

Ediční plán nakladatelství Host - podzim 2020

Mysleli jste si, že koronáč sežral i ediční plány? Že už se nebude chtít nakladatelstvím dávat veřejně na vědomí své plány, které pak třeba nebudou moct splnit? Chyba lávky - prolistujte si nový ediční plán, ve kterém najdete připravované tituly z české i překladové beletrie, krimi, sci-fi a fantasy, young adult i krásné knížky pro děti a mládež, odborné a populárně-naučné publikace nebo poezii.
| Tomáš Weiss
Ediční plán nakladatelství Host - jaro 2020

Ediční plán nakladatelství Host - jaro 2020

Rok 2020 - minimálně číselně pěkně symetrický ročník. Numero magie by nám řekla víc, ale taky to může být rok nudy nebo rok pohrom. I rok úspěchů a štěstí to může být. Nakladatelství Host se v něm, ať už bude jakýkoliv, rozhodlo pokračovat ve vydávání knih, což je dobře.
| Tomáš Weiss
Ediční plán Argo: říjen 2019 - březen 2020

Ediční plán Argo: říjen 2019 - březen 2020

Edičák Arga patří tradičně z pohledu dobrých knih k těm nejnabitějším. K výročí padesíti let od úmrtí se třeba kompletuje Kerouac. Nebo vychází nový Harris, autor Mlčení jehňátek. Nebo přednášky Flannery Ó Connorové, taky Stachův doplňek ke kafkovské trilogii, a Umberto Eco o televizi, a další Loise Lowryová čili pokračování Dárce nebo vydání sci-fi klasiky Roberta Heinleina Hvězdná pěchota. A další a další.....
| Tomáš Weiss
Ediční plán Paseka  - druhé pololetí 2019

Ediční plán Paseka - druhé pololetí 2019

Sto stránek informací o nových knihách, které do světa vypustí Paseka, založená před třiceti lety Ladislavem Horáčkem, dej mu Pánbůh věčnou slávu, který se na nás z archivní fotky usmívá z obálky nového edičáku. Tak snad se budete na nabídkou Paseky usmívat také.
| Tomáš Weiss
Zobrazuji 1 - 10 z 62 příspěvků 123..7 >>> Zobrazit 10153050100 příspěvků