Kosmas OKO Magazín OKO

Ediční plány

Ediční plán Hostu - podzim 2023

Tím­to pouš­tí­me do svě­ta pod­zim­ní edič­ní plán s per­la­mi, jež si zami­lu­je­te. Nahléd­ně­te dovnitř, začtě­te se, sdí­lej­te a těš­te se. Letoš­ní pod­zim bude pestrý!

| nakl. Host

Ediční plán Argo leden - červen 2023

Podívejte se, co pro vás Argo na první pololetí roku 2023 připravilo. Například: po šestnácti letech nového Cormaca McCarthyho, novou knihu Petry Hůlové, další knihy zahraničních zpravodajů televize a rozhlasu, text od Volodymyra Zelenského, knihu o filosofii písně od Boba Dylana, osobní zpověď Nicka Cavea, nové vydání Samuela Becketta, další z Kerouackových spisů...

| Tomáš Weiss
Ediční plán Hostu - podzim 2022

Ediční plán Hostu - podzim 2022

Nový edičák Hostu obsahuje tradičně mnoho skvělých titulů — počínaje stálicemi současné české literatury Petrou Dvořákovou, Viktorií Hanišovou či Janem Němcem přes blockbuster Pavouk Larse Keplera, fantasy, dětské knížky, non‑fiction až k novým básnickým sbírkám J. H. Krchovského, Petra Hrušky nebo Olga Stehlíkové. Nechybí ani doporučení našich redaktorů, jež najdete na prvních stránkách edičního plánu.
| nakl. Host
Paseka - ediční plán na druhé pololetí 2021

Paseka - ediční plán na druhé pololetí 2021

Návrat Prašiny, velké historiografické projekty, nová kniha slavného teoretického fyzika Briana Greenea, kniha o cyklistice od editora Ondřeje Buddeuse. K tomu Hilda představuje encyklopedii tvorů a netvorů a v komiksech se vydáme mezi krasobruslařky i běžce. Čeká nás neobvyklý road trip i návštěva světa plného králíků v podání Rotraut Susanne Bernerové.
| nakl. Paseka
Ediční plán nakladatelství Host - podzim 2021

Ediční plán nakladatelství Host - podzim 2021

Prolistujte si nový ediční plán, ve kterém najdete připravované tituly z české i překladové beletrie, krimi, sci-fi a fantasy, young adult i krásné knížky pro děti a mládež, odborné a populárně-naučné publikace nebo poezii.
| nakl. Host
Ediční plán Argo - červenec - prosinec 2021

Ediční plán Argo - červenec - prosinec 2021

Nabízíme k prohlédnutí nový edičák Arga. To vydává zhruba tempem kniha za dva dny, což je tempo hodně vrcholové. Beletrie, poezie, non-fiction, sci-fi, historie, komiks....Nevybrat si z téhle nabídky je téměř vyloučeno. Takhle se slaví 30. výročí založení Arga - prací!
| nakl. Argo, Tomáš Weiss
Ediční plán Paseka  - 1. pololetí 2021

Ediční plán Paseka - 1. pololetí 2021

Můžete se těšit na románový debut od Martina Uhlíře z Respektu, na akvarelový pohádkový komiks Smrkovec, husitskou příručku od Petra Čorneje nebo na japonskou detektivní klasiku. K tomu třeba Oz, Helle Helle, Munroová nebo Lemire. Chystá se i jedna investigativní kniha, kterou ale zatím nakladatelství záměrně tají.
| nakl. Paseka
Ediční plán Host - jaro 2021

Ediční plán Host - jaro 2021

Osm novinek české beletrie včetně plánované knihy Aleny Mornštajnové Listopád, řada zajímavých knih v oblasti překladové literatury a literatury pro děti, napínavé detektivky, zajímavé knihy naučné literatury, plánované sbírky básní i odborné publikace - prostě edičák Hostu na prvních pár měsíců letošního roku.
| nakl. Host
Ediční plán nakladatelství Host - podzim 2020

Ediční plán nakladatelství Host - podzim 2020

Mysleli jste si, že koronáč sežral i ediční plány? Že už se nebude chtít nakladatelstvím dávat veřejně na vědomí své plány, které pak třeba nebudou moct splnit? Chyba lávky - prolistujte si nový ediční plán, ve kterém najdete připravované tituly z české i překladové beletrie, krimi, sci-fi a fantasy, young adult i krásné knížky pro děti a mládež, odborné a populárně-naučné publikace nebo poezii.
| Tomáš Weiss
Ediční plán nakladatelství Host - jaro 2020

Ediční plán nakladatelství Host - jaro 2020

Rok 2020 - minimálně číselně pěkně symetrický ročník. Numero magie by nám řekla víc, ale taky to může být rok nudy nebo rok pohrom. I rok úspěchů a štěstí to může být. Nakladatelství Host se v něm, ať už bude jakýkoliv, rozhodlo pokračovat ve vydávání knih, což je dobře.
| Tomáš Weiss
Zobrazuji 1 - 10 z 64 příspěvků 123..7 >>> Zobrazit 10153050100 příspěvků