Jojo Moyesová

Poznejte autora

Britská spisovatelka a novinářka, rodným jménem Pauline Sara Jo Moyes Arthur. Autorka romancí, která byla oceněna Romantic Novel of the Year Award Best Novel winner (2011) za její knihu ...

Kniha týdne

Pět set mil od tebe

Dva lidé, kteří se nikdy nepotkali, jsou v dennodenním kontaktu, probírají své pacienty, ustavičně si kvůli něčemu posílají e-maily. Co se stane, ...

Oldřich Suchý Noční stolek

Noční stolek

Oldřich Suchý je (zanícený) knihkupec s víc než dvacetiletou praxí, kterého můžete znát z podcastu Kosmas na férovku, amatérský herec/režisér a (nejen) ...

Doporučujeme vám

Čolák &  Doláč - Návrat Hukanů

Čolák & Doláč - Návrat Hukanů

Jan Tatarka

405 Kč

Čolák a Doláč jsou soukromí detektivové. Snaží se dopadnout arcipadoucha doktora Děsíka, který tiskne superhukany, se kterými chce ovládnout svět. Zatím se mu moc nedaří, ani když naklonuje sám sebe aby urychlil výzkum.

Krysta

Krysta

Petr Sagitarius

268 Kč

Major ostravské kriminálky Roman Saran rehabilituje poté, co jej při každodenním ranním běhu přepadli dva neznámí muži a zlámali mu ruku.

Kateřina v říši kimči

Kateřina v říši kimči

Kateřina Kang

349 Kč

Co si představíte, když se řekne Jižní Korea? Pro většinu lidí je známá hlavně díky k-popu nebo kimči. Víte ale, kdy v Koreji nesmějí přistávat letadla? Kolik druhů sójovky existuje? Proč Korejci chodí na pláž v oblečení?

Zatmění

Zatmění

Jo Nesbo

494 Kč

Měsíc se zalévá krví. Třináctý případ Harryho Holea.

O původu času

O původu času

Thomas Hertog

390 Kč

Nejbližší spolupracovník Stephena Hawkinga ve své knize představuje poslední myšlenky o vesmíru této intelektuální hvězdy našeho věku. Jedná se o dramatickou revizi teorie, kterou Hawking předložil ve své Stručné historii času.

Ignaciánská spiritualita a tradice Východu

Ignaciánská spiritualita a tradice Východu

Javier Melloni, ...

259 Kč

Tato kniha se pokouší nalézt a pojmenovat styčné body mezi třemi velkými duchovními cestami – ignaciánskými duchovními cvičeními, jógou a zenem, které vycházejí ze tří zásadních náboženských tradic – křesťanství, hinduismu a buddhismu.