Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní

Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč -10%
Naše tělo mluví. Jen mu musíme umět naslouchat. Bolesti a choroby, které postihují naše tělo, nejsou dílem náhody či ranami osudu, nýbrž přesnými signály, že se nám do životní cesty postavila nějaká překážka.
naučná a odborná

Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč

248 Kč
223 Kč
Voda, která hoří -10%
Obsáhlá vzpomínková kniha významné české psychoterapeutky v řadě kapitol a na desítkách unikátních fotografií přibližuje čtenářům celý její život plný mimořádných událostí a nevšedních setkání.
beletrie

Voda, která hoří

498 Kč
448 Kč
Práce je čest! -10%
(4x)
Tato kniha je velkým dramatem o mohutné zbrojní produkci v protektorátu Čechy a Morava.
historie a fakta

Práce je čest!

599 Kč
539 Kč
Labyrint pohybu -10%
(1x)
„Hýbeme se buď málo, nebo špatně a pohyb se vytrácí nejen ze života, ale i z medicíny,“ tvrdí profesor Pavel Kolář, renomovaný fyzioterapeut, který už třicet let působí na poli rehabilitační medicíny, potažmo i té sportovní.
naučná a odborná

Labyrint pohybu

298 Kč
268 Kč
Lady Mechanika: Tabule osudů - limitovaná edice -10%
Lady Mechanika řeší nový případ, který ji zavede až do srdce černého kontinentu, do Afriky. Právě tam se vypravila vědecká expedice hledat ztracené město sumerského boha Enkiho, ve kterém se má podle bájí nalézat Tabule osudu.
beletrie

Lady Mechanika: Tabule osudů - limitovaná edice

598 Kč
538 Kč
Raději zešílet v divočině -10%
(5x)
Někteří si postavili v lese chýši, jiní žijí v maringotkách, případně na horských samotách. Jeden přespává přímo pod stromy. K některým se dá dojet autem, k dalším se musí pěšky.
ostatní

Raději zešílet v divočině

447 Kč
402 Kč
Loutkář -10%
Od případu Hadrového panáka uplynulo osmnáct měsíců. Hrůza z něj se stále vznáší nad Londýnem, detektiv Wolf zmizel. A jeho kolegyně seržantka Emily Baxterová čelí další sérii nezvyklých vražd...
detektivky

Loutkář

399 Kč
359 Kč
Opuštěná společnost -10%
(7x)
Šéfredaktor týdeníku Respekt popisuje dobrodružnou českou cestu od vzniku republiky po současnost a zasazuje dnešní politické a společenské události do historického a evropského kontextu.
naučná a odborná

Opuštěná společnost

289 Kč
260 Kč
Nestvůra z Essexu -20%
Londýn 1893. Když mladá Cora Seaborneová ovdoví, je to pro ni spíš úleva než rána. Nešťastné manželství i život ve městě ji ubíjely (někdy až příliš doslovně), a tak pro ni pobyt na venkově v Essexu, představuje novou naději na světlejší zítřky.
beletrie

Nestvůra z Essexu

398 Kč
318 Kč
Prolomení hradeb -10%
(4x)
Kniha nezávislého sociologa Petra Hampla Prolomení hradeb představuje milník v chápání příčin migrační krize a celkových kulturních, sociálních a ekonomických problémů, kterými Západní civilizace prochází.
naučná a odborná

Prolomení hradeb

200 Kč
180 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>