Jaroslav Rudiš

Poznejte autora

(1972) Spisovatel, autor filmových scénářů, divadelních a rozhlasových her. Původním povoláním učitel a novinář, debutoval v roce 2002 v nakladatelství Labyrint románem Nebe pod Berlínem, za ...

Kniha týdne

Zlomená křídla

Neobyčejně silný a hluboký příběh o odvaze změnit život, o lásce k dítěti, která překonává oceány, o lásce k muži, která vám pomůže zapomenout, a o ...

Tomáš Weiss Noční stolek

Noční stolek

Tomáš Weiss je editorem magazínu OKO Kosmasu. Knižní novinky jsou jeho každodenní chleba už od roku 1991, kdy začínal jako ...

Doporučujeme vám

Lidi od kolotoče

Lidi od kolotoče

Kamila Hladká

341 Kč

Paralelní svět, stát ve státě, Vatikán světských… Koupit si lístek na kolotoč je snadné, získat od světských rozhovor, nebo s nimi dokonce vyjet na štaci naopak téměř nemožné.

Utopie v Leninově zahradě

Utopie v Leninově zahradě

Lukáš Onderčanin

386 Kč

Není to žádná fata morgána – před očima se jim skutečně objevují obrysy vysněného ráje. Daleko za sebou nechávají československou bídu a vyrážejí za voláním svého srdce: do Sovětského svazu.

Nenávist

Nenávist

David Lagercrantz

404 Kč

Profesor Rekke coby novodobý Sherlock Holmes objasňuje další neřešitelný případ. Lze nalézt ženu, která sice podle všeho už čtrnáct let leží pochovaná na hřbitově, ale její manžel tvrdí, že ji zahlédl na fotografii ze současnosti?

Andělin popel

Andělin popel

Frank McCourt

447 Kč

Dnes již klasický román Andělin popel je na každé stránce prodchnut úžasným autorovým humorem a literárním uměním. Úspěchu dosáhlo i jeho filmové zpracování.

Nultá hodina

Nultá hodina

Jana Poncarová

359 Kč

"Když se ručičky na hodinách života zastaví, je třeba posunout je vpřed. Hedvika se vrací do poválečného Československa po sedmi letech, které prožila v Londýně a ve vojenské službě v Africe.

Zlomená křídla - 10%

Zlomená křídla

Christy Lefteri

359 Kč

Neobyčejně silný a hluboký příběh o odvaze změnit život, o lásce k dítěti, která překonává oceány, o lásce k muži, která vám pomůže zapomenout, a o víře, že všechno na světě má smysl a záleží na tom, jací jsme.