Jaroslav Rudiš

Poznejte autora

(1972) Spisovatel, autor filmových scénářů, divadelních a rozhlasových her. Původním povoláním učitel a novinář, debutoval v roce 2002 v nakladatelství Labyrint románem Nebe pod Berlínem, za ...
Tomáš Weiss Noční stolek

Noční stolek

Tomáš Weiss je editorem magazínu OKO Kosmasu. Knižní novinky jsou jeho každodenní chleba už od roku 1991, kdy začínal jako ...

Doporučujeme vám

Pomocnice

Pomocnice

Freida McFadden

314 Kč

Práce u Winchesterových je moje poslední šance začít s čistým štítem. Jenže se ukáže, že jejich tajemství jsou mnohem nebezpečnější než ta moje… Každý den uklízím jejich krásný dům, vyzvedávám jejich dceru ze školy a vařím pro celou rodinu.

Do ráje

Do ráje

Hanya Yanagihara

629 Kč

Spisovatelka ve svém novém románu předkládá tři alternativní verze Ameriky. Děj roku 1893 nás zavádí do Svobodných států, části Ameriky, která se po občanské válce osamostatnila.

Ráj

Ráj

Abdulrazak Gurnah

357 Kč

Průlomové dílo nositele Nobelovy ceny za literaturu se zaměřuje na klíčové otázky spojené s kolonialismem a zároveň nabízí neobyčejný pohled na život a zrání chlapce Júsufa na počátku 20. století v Tanzanii, kam postupně začíná pronikat evropská moc.

Pasažér

Pasažér

Cormac McCarthy

448 Kč

Po dlouhých šestnácti letech, jež uplynuly od vydání světového bestselleru Cesta, nedávno zesnulého klasika americké literatury Cormac McCarthyho, vychází nový román Pasažér. Odehrává se v roce 1980 a sleduje osudy záchranáře Bobbyho Westerna.

Lukostřelec

Lukostřelec

Paulo Coelho

268 Kč

Nová kniha světoznámého brazilského autora, kterého proslavil především román Alchymista, vypráví příběh o moudrosti stáří a o naplněném životě.

Orgány nepatří do nebe

Orgány nepatří do nebe

Renata Kalenská

359 Kč

Příběhy české transplantační chirurgie. Renata Kalenská v knize rozhovorů vzdává hold Jiřímu Froňkovi, mimořádné osobnosti české transplantační chirurgie...