Karin Lednická

Poznejte autora

Karin Lednická se narodila roku 1969 v Karviné, vyrostla v Havířově a nyní žije v Ostravě-Svinově. Dá se tedy říct, že celý život strávila v regionu, jehož historii se věnuje ve své ...
Tomáš Weiss Noční stolek

Noční stolek

Tomáš Weiss je editorem magazínu OKO Kosmasu. Knižní novinky jsou jeho každodenní chleba už od roku 1991, kdy začínal jako ...

Doporučujeme vám

Album 1958–1977

Album 1958–1977

Bohdan Holomíček

890 Kč

Nakladatelství Torst vydává jako svou 700. publikaci fotografickou knihu Bohdana Holomíčka Album 1958–1977, která přináší na 176 stranách 238 snímků z prvního dvacetiletí jeho tvorby.

Začátek a konec

Začátek a konec

Michal Štěpánek, ...

401 Kč

Najdeš všechny kamarády? Víš, kde spí zvířata v zimě? Uděláš na tátu baf? Za pomoci hravých úkolů ti tato kniha poradí, jak stvořit vesmír, zimní krajinu a spoustu dalšího. Hlavní postavou jsi totiž ty!

Jenom vize nestačí

Jenom vize nestačí

Vladimír Kroc, ...

497 Kč

Život Marcela Sourala je víc než práce, pro níž má silnou podporu ve skvělém týmu i rodině. Nedávno vyrazil se dvěma kamarády motorkáři na cestu po Španělsku. Jedním z nich je rozhlasový a televizní moderátor, spisovatel a publicista Vladimír Kroc.

Smrt šumavského poustevníka

Smrt šumavského poustevníka

Vlastimil Vondruška

332 Kč

Na Oldřicha z Chlumu se obrátí o pomoc purkrabí pražského hradu Johánek z Poděhús. Před časem založil se svým zetěm Jarošem nedaleko Domažlic hrad Pušperk, který má přispět k ochraně zemské hranice.