Robert Bryndza

Poznejte autora

Současný britský autor žijící na Slovensku. Jeho knih se prodalo více než milion výtisků a byly přeloženy do 21 jazyků.

Robert Bryndza is the author of the international #1 bestseller ...

Kniha týdne

Pět set mil od tebe

Dva lidé, kteří se nikdy nepotkali, jsou v dennodenním kontaktu, probírají své pacienty, ustavičně si kvůli něčemu posílají e-maily. Co se stane, ...

Oldřich Suchý Noční stolek

Noční stolek

Oldřich Suchý je (zanícený) knihkupec s víc než dvacetiletou praxí, kterého můžete znát z podcastu Kosmas na férovku, amatérský herec/režisér a (nejen) ...

Doporučujeme vám

Dějiny světa

Dějiny světa

Petr Šmíd

180 Kč

Soubor krátkých próz přináší mikropříběhy skutečných osobností, postav z obrazů či knih i vymyšlených podivínů, zasazených povětšinou do reálných kulis (např. historické Francie, Anglie, Číny, Bolívie, Brazílie, ale i Prahy ...).

Zatmění

Zatmění

Jo Nesbo

494 Kč

Měsíc se zalévá krví. Třináctý případ Harryho Holea.

Doba chemlonová

Doba chemlonová

Jaromír Marek

314 Kč

Dětství v socialistickém Československu bylo krásné — asi jako každé dětství. Jen nebýt té normalizace…

Umění politické strategie

Umění politické strategie

Henry Kissinger

627 Kč

Světoznámý politolog, poradce pěti amerických prezidentů Henry Kissinger detailně analyzuje kariéru šesti legendárních státníků, které osobně poznal a označil je za výjimečné osobnosti. Vychází u příležitosti jubilejních autorových narozenin!

My

My

Jevgenij Zamjatin

224 Kč

Zamjatinovo My (1920) je první z řady antiutopií využívajících dějového schématu proslaveného nejvíce Orwellem v románu 1984 - předem marné vzpoury milenecké dvojice proti systému idelogické totality.

Kde jsi, když nejsi

Kde jsi, když nejsi

Radka Třeštíková

382 Kč

Bouřlivé, syrové a vášnivé vyprávění o rozchodu. Toto je příběh o svobodě, závislosti, zbabělosti a statečnosti. O poslušnosti, laskavosti i lhostejnosti. O těch nejlepších a nejhorších rozhodnutích. O naději a beznaději. O zraňování a zraňování se.