Mons Kallentoft

Přihlašte se nebo registrujte a přidejte si autora do oblíbených.
(nar. 1968) je původní profesí novinář. Proslavil se sérií knih o kriminální inspektorce Malin Forsové, která čítá již třináct dílů. Román Poslouchej, jak šeptám (2020) završuje duologii z Mallorky, jejíž první díl Dívej se, jak padám vyšel v roce 2019 (česky 2021).
Nahoru

Mons Kallentoft v Oko Magazínu OKO

Recenze

Meziřádky Zdenko Pavelky

Osobní výběr poučeného vyhledavače zajímavých novinek na pultech českých knihkupectví. Literární redaktor a nakladatel připravuje své texty pro Víkendovou přílohu ČRo Vltava, kterou můžete poslouchat každou sobotu dopoledne. Textovou podobu vám pak s určitým časovým odstupem nabízíme tady na OKU.
Aktuality

Nakladatelství Host hlásí: severští detektivkáři se valí do Prahy

Už už to vždycky vypadá, že má severská krimi na kahánku, ale pak vyjde nová kniha někoho z skandinávské první ligy - a zase to funguje. Jednou vede Nesbo, pak ho trhne Kepler a příště si to zase vymění. Čtenáři jsou věrní a nakladateli...
Zobrazit celý text
Rádio Kosmas

Knižní hitparáda Miloně Čepelky

Další jedenáctka knih vybíhá od herce Divadla Járy Cimrmana do našich dnů. Světla sice stále ještě ubývá a tma kyne, ale nežijeme přece v čase loučí a petrolejek! Takže stačí našmátrat vypínač - a na nové knihy si posvítit!
Další články