Nejprodávanější tituly - únor 2019 - atlasy a mapy

Travel Bible (vydání pro rok 2019) -10%
A je tady! Třetí vydání cestovatelské bible, po kterém čtenáři dlouho volali. Bestseller posledních několika let se opět dočkal výrazného rozšíření a mnoha aktualizací. Všem cestovatelům tak nabídne ještě víc a bude jim plnohodnotným průvodcem.
atlasy a mapy

Travel Bible (vydání pro rok 2019)

449 Kč
404 Kč
Turistický průvodce VII.
Již sedmý díl série turistických průvodců, tentokráte zaměřený na střední Slovensko. Základem výletů jsou středoslovenské hrady, zámky a kaštely.
atlasy a mapy

Turistický průvodce VII.

95 Kč
Turistický průvodce VIII.
Jako obvykle základem vašich výletů budou hrady a zámky, tentokrát na východním Slovensku. Můžete například navštívit Spišský hrad, hrad Plaveč a Zborov, Šarišský hrad, hrad Krásná Horka, hrad ve Staré Ľubovni a řadu dalších.
atlasy a mapy

Turistický průvodce VIII.

95 Kč
Západ USA - Lonely Planet -10%
Bujné lesy pacifického severozápadu. Sluncem políbené kalifornské pláže. Uzoučké stezky stíněné stromy ve Skalnatých horách. Karmínové skály a svědecké vrchy v Utahu. Na západě USA najdete krajinu pro každou náladu a každé dobrodružství.
atlasy a mapy

Západ USA - Lonely Planet

699 Kč
629 Kč
Zápisník cestovatelky -10%

Co opravdu potřebujete do zavazadla na příští cestu? Tento zápisník! Autorky Martina Pavlová a Jana LeBlanc do něj zabalily inspiraci, informace, zábavu, a hlavně originální způsob, jak si uchovat ty nejlepší vzpomínky na každý výlet.

atlasy a mapy

Zápisník cestovatelky

299 Kč
269 Kč
Bali - Poznejte -10%
12 prohlídkových tras, které vás dokonale seznámí s Bali, aktuální novinka. Objevte to nejlepší z tohoto exotického ostrova: tepající města a rybářské vesnice, posvátná místa, nádhernou panenskou přírodu i nekonečné pláže.
atlasy a mapy

Bali - Poznejte

299 Kč
269 Kč
Florencie a Toskánsko -10%
Naše vydavatelství pro vás ve spolupráci se světoznámým nakladatelstvím National Geographic připravilo aktualizované vydání jedinečného turistického průvodce Florencií a Toskánskem.
atlasy a mapy

Florencie a Toskánsko

590 Kč
531 Kč
Praha neznámá II -10%
V druhém díle Prahy neznámé nás autor zavede do dalších méně známých pražských čtvrtí.
atlasy a mapy

Praha neznámá II

399 Kč
359 Kč
Toulky po Bretani – Průvodce, který vás bude bavit! -10%
Vydejte se s námi na cestu po Bretani, nejzápadnějším regionu Francie.
atlasy a mapy

Toulky po Bretani – Průvodce, který vás bude bavit!

229 Kč
206 Kč
Apulie - Merian Live! -10%
Tento kout jižní Itálie se může pyšnit nádhernou přírodou, prastarými kulturními památkami, voňavými specialitami a pohostinností místních obyvatel. Kdo se vydá na cestu až na samý podpatek italské kozačky, bude odměněn nezapomenutelnými dojmy.
atlasy a mapy

Apulie - Merian Live!

259 Kč
233 Kč
Zobrazuji 31 - 40 z 56 položek
<< < 1 2 3 4 5 6 > >>