Nejprodávanější tituly - duben 2020 - filmové adaptace

Stopařův průvodce Galaxií 2. -10%
(1x)
Nové ilustrované vydání slavné trilogie v pěti dílech. V Restaurantu na konci vesmíru všichni čtyři protagonisté dostanou hlad, a tak se vydají na cestu časem do nejluxusnější restaurace, jaká kdy existovala či bude existovat.
filmové adaptace

Stopařův průvodce Galaxií 2.

279 Kč
251 Kč
Nekonečný příběh -10%
(1x)
Příběh o tlouštíkovi Bastiánovi, nesmělém a všemi spolužáky vysmívaném chlapci, synovi nikoho, zavede čtenáře do zvláštního světa. Je jím Fantázie a Bastián se do ní dostane skrze stránky neméně zvláštní knížky.
filmové adaptace

Nekonečný příběh

349 Kč
314 Kč
Enderův stín -10%
(2x)
Vracíme se na výcvikovou orbitální stanici, na které Mezinárodní flotila vychovává z nejnadanějších dětí budoucí velitele do války proti mimozemským agresorům.
filmové adaptace

Enderův stín

348 Kč
313 Kč
Marťan -10%
(2x)
Je nejslavnějším mužem na Zemi. Má to však háček: není na Zemi… Mark Watney se jako jeden z prvních lidí prošel po Marsu. Zdá se však, že bude také prvním člověkem, který tam zemře.
filmové adaptace

Marťan

379 Kč
341 Kč
Enderova hra -10%
(3x)
Lidstvo jen se štěstím odvrátilo zničující útok mimozemské civilizace úlového typu. Ve snaze předejít nevyhnutelné odvetě se rozhodne pro odvážný protiúder....
filmové adaptace

Enderova hra

298 Kč
268 Kč
Planeta opic -10%
Román Planeta opic můžeme zařadit do klasické science fiction literatury, i když příběh sám je podán spíše způsobem dobrodružného románu. Opičí společnost na vzdálené planetě ve vesmíru se nápadně podobá té lidské na Zemi.
filmové adaptace

Planeta opic

248 Kč
223 Kč
Hvězdný prach -10%
(2x)
Na ospalém anglickém venkově, na úsvitu viktoriánské éry, žije si městečko Zeď svůj poklidný život. Zeď, trochu zvláštní jméno pro vesnici. Ta naše je dostala podle impozantní kamenné ohrady, která ji odděluje od přilehlé louky.
filmové adaptace

Hvězdný prach

349 Kč
314 Kč
SHAZAM: Monstrózní společenství zla -10%
Malý sirotek Billy Batson byl obdařen úžasnými magickými schopnostmi… právě v tu správnou chvíli! K Zemi se blíží invaze mimozemských vetřelců a chystá se i útok pozemských monster, který řídí Batsonův věčný protivník, šílený vědec dr. Sivana!
filmové adaptace

SHAZAM: Monstrózní společenství zla

499 Kč
449 Kč
Zloděj blesku -10%

"Bohatě ilustrované vydání světoznámého bestselleru!" Jmenuji se Percy Jackson. Doteď jsem si myslel, že jsem obyčejný kluk, kterého čeká vyhazov ze školy. Zjistil jsem ale, že můj otec je bůh z Olympu.

filmové adaptace

Zloděj blesku

499 Kč
449 Kč
Harry Potter - 3D průvodce - Bradavice, jak je znáte z filmů -10%
Interaktivní 3D průvodce po kultovní škole čar a kouzel v Bradavicích přináší působivé prostorové repliky známých míst bradavického panství, včetně famfrpálového hřiště a Zapovězeného lesa, a při otevření se mění na 3D mapu.
filmové adaptace

Harry Potter - 3D průvodce - Bradavice, jak je znáte z filmů

1 790 Kč
1 611 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 13 položek
1 2 > >>