Nejprodávanější Kniha za posledních 14 dní - beletrie

Gump: Pes, který naučil lidi žít -10%
(1x)
Srdceryvné vyprávění očima toulavého psa Gumpa. Příběh o cestě plné překážek a pastí,o lásce, která má sílu dosáhnout až za duhový most, o neochvějné psí obětavosti položit život za svého páníčka, o naději, kterou nespoutá ani ten nejpevnější řetěz.
beletrie

Gump: Pes, který naučil lidi žít

249 Kč
224 Kč
Ohňostrojení -15%
Fulghumovské eseje tak, jak je známe a máme rádi. Ohňostroj vtipu i moudrá zamyšlení. Autor bere čtenáře za ruku a vede ho na dobrodružnou výpravu, ukazuje mu svět novýma očima a poodhaluje něco ze svého procesu uvažování i tvorby.
beletrie

Ohňostrojení

298 Kč
253 Kč
Josef Fanta: Ekolog lesa a krajiny -10%
Věcné názory profesora Josefa Fanty týkající se péče o lesní ekosystémy a krajinu jsou v posledních desetiletích v české debatě o smysluplném využívání lesa a krajiny nepřehlédnutelné. "O les se nedá pečovat harvestorem," říká ve svých vzpomínkách.
beletrie

Josef Fanta: Ekolog lesa a krajiny

259 Kč
233 Kč
Kundera -20%
(11x)
Obsáhlý Novákův životopis mapuje ve čtyřech oddílech Kunderovo rodinné zázemí, autorovy básnické počátky ve znamení stalinismu padesátých let, prominentní působení v letech šedesátých a život v hledáčku Státní bezpečnosti před odchodem do exilu.
beletrie

Kundera

798 Kč
638 Kč
Hranice lesa -10%
(1x)
Vítěz ceny Magnesia Litera 2020 – objev roku - Prozaický debut Vratislava Kadlece nabízí sedmnáct povídek různé délky a rozmanité formy, v nichž jako by se potkával Karel Michal a jeho Bubáci pro všední den s texty Jorge Luise Borgese.
beletrie

Hranice lesa

228 Kč
205 Kč
Čarostřelec -10%
Cesta z Reichenbergu do Hejnic se klikatí strmým, zalesněným průsmykem. Stmívá se, nad horami vyje a běsní sněhová bouře.
beletrie

Čarostřelec

299 Kč
269 Kč
Imaginární přítel -10%
Napínavý hororový příběh od autora bestselleru Ten, kdo stojí v koutě. Kate Reesovou život naučil, že násilníkovi, co přísahá, jak se polepší, není radno věřit.
beletrie

Imaginární přítel

499 Kč
449 Kč
Stín nad Trevírem -20%
Svižné dobrodružství, které si v ničem nezadá s eskapádami slavné partičky z Rozmaru a anglických říčních božstev.
beletrie

Stín nad Trevírem

248 Kč
198 Kč
Nemo: Srdce z ledu -50%
(1x)
Pokračování Ligy výjimečných, trilogie NEMO.
beletrie

Nemo: Srdce z ledu

598 Kč
299 Kč
Stopa legionáře II. -50%
(1x)
Na komiksovou knihu Stopa legionáře, která mapuje historii československých legií za první světové války, navazujeme volným pokračováním s podtitulem Osudy. Najdete v ní osudy dvaceti známých legionářů, které jsou vždy popsány ve stručném životopisu.
beletrie

Stopa legionáře II.

398 Kč
199 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 1000 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 100 > >>