Fotograficky výpravná publikace na bezmála tří set stranách důsledně mapuje vznik pětatřiceti tunového mikroměsta z betonu & oceli, které vzdává hold odvážné, veřejností ovšem často zatracované architektuře československé minulosti.
Umanutý živel české umělecké scény v osobitém rozhovoru. Výtvarník a sochař Krištof Kintera patří mezi naše nejznámější a nejúspěšnější současné umělce.
Vratislav Brabenec přichází s další knihou svých krátkých literárních útvarů (sám je nazývá „sloupky), v nichž se mísí vzpomínky, úvahy či jen prostá pozorování. Rovnocenným partnerem jevšak tentokrát Krištof Kintera.
Čtvrtou a prozatím poslední knihou edice ilustrovaný Český Laozi/Lao-c´, která představila velké české překlady Tao te ťingu, je původní překlad Rudolfa Dvořáka z roku 1920, s výtvarným doprovodem Krištofa Kintery.
Po Lubomíru Typltovi, Vladimíru Ambrozovi a Davidu Černém vychází u nakladatelství BiggBoss další umělecká monografie, kterou je tentokrát Fatal Banal Krištofa Kintery.
Monografie, uvozená studií Karla Srpa a doplněná Kinterovým rozhovorem s Marianou Serranovou, shrnuje umělcovu samostatnou tvorbu od poloviny 90. let do současnosti.