Léto v Laponsku
Knižní vydání divadelní hry, která obdržela Cenu Alfréda Radoka 2005. Je léto. Lucie a Leoš stopují do Laponska. Během dlouhého čekání na krajnici začíná minulost znovu ožívat. Hořká komedie pro 2 ženy a 3 muže.
Od knihy jsem moc nečeekala,ze začátku mi připomínala spíš lehčí styl Jana Pelce+A bude hůř,ale s postupem času se stávala skutečně napínavou a posledních třicet stran jsem doslova hltala. Překvapení,je to opravdu dobrá věc.
Dcera (16 let) byla knížkou nadšená. Měla ji půjčenou z knihovny, ale chce ji mít doma. Těším se až jí ji koupím. Sama si ji také přečtu. Dcera mi četla jen úryvky a kniha mě zaujala. Od stejného spisovatele jsme četli více knih a jsou bezva.
LIDI, zastavte se na chvíli a přečtěte si to. DOPORUČUJI! Při četbě si člověk uvědomí, jak málo stačí, aby jeho život nabral úplně jiný směr. Richard Pachman nabral ten správný - ať mu to dlouho vydrží !!!