Každá sedmá vlna

Nakladatel:  Host 2012
Není v prodeji
99 Kč
pohlídat

Anotace

Pokračování úspěšného románu Dobrý proti severáku. Myslel si, že na ni dokáže zapomenout. Hlupáček Leo, který si zrušil emailovou schránku a odletěl do Bostonu. Nebo si nepamatujete poslední slova románu Daniela Glattauera Dobrý proti severáku?
UPOZORNĚNÍ. E-MAILOVÁ ADRESA BYLA ZMĚNĚNA […] PŘÍPADNÉ DOTAZY PROSÍM ADRESUJTE SPRÁVCI SYSTÉMU.
...
Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(4x)

Vaše hodnocení
Text dál pokračuje v nastoleném stylu z předchozího dílu, přesto je příběh v něčem jiný. Mnohem více se tu řeší prolínání světa venku se světem emailové korespondence a mnohem více do příběhu zasahují "externí postavy". Text neztratil lehkost a hravost, přesto je o něco vážnější. Musím říct, že se mi to líbilo více, než první díl.
Jak rád teď odpovídám kladně. Tedy, téměř - na extatické pocity z prvního dílu to nemá, ale stejně je to... pořád skvělé. Skvělé, lehkonohé a přitom moc, moc empatické. Přitom jakoby autor-muž viděl víc do nitra ženské hrdinky - to překvapí. Každopádně - pro ty, kterým se líbil první díl, je to povinnost, ostatním doporučuju začít u Severáku. Těm...
Více
Poměrně důstojné pokračování Dobrý proti severáku. Stále je to inteligentní a zároveň romantický příběh. Jenom už spoustu věcí čekáte, hlavní hrdiny máte přečtené...

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Recenze z medií

Glattauer, Daniel: Každá sedmá vlna

Pokusíte-li se navzdory všemu vstoupit znovu do stejné řeky, ponořit se znovu do vztahu, který podle všeho nemá naději na přežití, bude váš život lepší, nebo horší, než byl předtím? A proč byste to vůbec měli dělat? Možná proto, že se nikdy nevzdáváte těsně před koncem. Protože se, stejně se jako Emmi Rothnerová, vůbec nikdy nevzdáváte, protože neumíte prohrávat, protože nechcete prohrávat, protože nechcete prohrát toho druhého?
Celá recenze

Autor/Autorka

Kategorie a témata

Bibliografické údaje

Název:
Každá sedmá vlna
Autor:
Glattauer, Daniel
Nakladatel:
Host
EAN:
ISBN:
Překlad:
Kratochvílová, Iva
Popis:
Elektronická kniha, 264 stran, bez zabezpečení DRM, 0,5 MB ePUB ePUB, 1,3 MB Mobi Mobi, 0,6 MB PDF PDF, česky
Rok vydání:
2012